Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce personaj ai vrea sa fi?

4 participanți

In jos

Ce personaj ai vrea sa fi? Empty Ce personaj ai vrea sa fi?

Mesaj Scris de Kido X Vin 11 Dec 2009, 13:17

Spuneti ce personaj din Kaleido Star ai vrea sa fii...de ce si ce abilitati in plus ai vrea sa ai?

Mie imi place foarte mult de Sora...dar imi pplace si Layla!
eu as vrea sa fiu in locul lui sora deoarece e dragutza,desteapta,stie cum sa faca oamenii sa zambeasca!
Insa imi plac si miscarile ei...este asa de flexibila!Ce personaj ai vrea sa fi? 793566si as vrea sa pot sa ma dau si e asa cum se da ea cu rolele!! in plus as vrea sa pot sa stiu sa ma dau cu un skate!


Ultima editare efectuata de catre Ralu-Chan in Mar 23 Feb 2010, 12:08, editata de 1 ori
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Ce personaj ai vrea sa fi? Empty Re: Ce personaj ai vrea sa fi?

Mesaj Scris de Love Lun 04 Ian 2010, 22:44

Mi-ar place mult sa fiu in locul Laylei Hamilton.
De ce ?Simplu.Pentru ca nu imi seamana (aproape) deloc in nici o privinta.Pentru ca sunt foarte constienta de defectele mele (si nu voi incepe sa le enumer aici) si pentru ca regasesc toate aceste defecte in Sora si celelalte personaje.Pentru ca prefer sa-mi aleg personaje dupa modelul "asa as vrea sa fiu si eu" , decat personaje care imi seamana.

Layla este puternica, talentata, hotarata, nu renunta pentru nimic la hotararile pe care le ia si la convingerile ei si de asemenea are puterea de a indeplini tot ceea ce isi propune.

Nu mai spun, ca in privinta aspectului fizic este exact tiparul americancei fermecatoare : blonda, inalta, par lung, ochi albastri, fermecatoare, stilata.

Ce personaj ai vrea sa fi? 2dque4n
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Ce personaj ai vrea sa fi? Empty Re: Ce personaj ai vrea sa fi?

Mesaj Scris de ShoboMik Sam 17 Apr 2010, 20:45

Kaleido Stage este unul din anime-urile mele preferate.
Daca as dori sa fiu in locul cuiva, cu siguranta in locul lui Sora Naegino.
Este draguta, desteapta, ambitioasa, si foarte talentata. Este un personaj care si-a pus amprenta pe mine cand eram mica. Am urmarit KS prima data pe la 11 ani, cred.
Stiu ca am invatat foarte multe lucruri, si foarte multe miscari de-ale ei..Ce personaj ai vrea sa fi? 362913, dar tot Sora este cea mai buna. M-a uimit evolutia ei pe parcursul seriei si am privit cu sufltetul la gura fiecare episod.
In afara de ea, as mai vrea sa fiu in locul lui May Wong. Cand am vazut-o prima data, m-i se parea o infumurata si imi era antipatica..dar cu timpul am ajuns sa o admir si pe ea Ce personaj ai vrea sa fi? 362913 ..A dorit din tot sufletul sa o invinga pe Sora, si chiar daca nu a reusit asta cu adevarat, a avut un rol destul de important pe parcursul seriei.
ShoboMik
ShoboMik

Mesaje : 23

Sus In jos

Ce personaj ai vrea sa fi? Empty Re: Ce personaj ai vrea sa fi?

Mesaj Scris de Arisa_chan Joi 16 Iun 2011, 12:52

Mie mi-ar placea sa fiu Layla Hamilton,nu neaparat in locul ei,ci tocmai ea.As fi talentata la acrobatii,frumoasa si bogata:)) ce mi-as mai putea dorii mai mult?Aaa da am uitat,as fi si un fel de star deoarece as juca si in filme si as fi si acrobata la Kaleido stage
Arisa_chan
Arisa_chan

Mesaje : 20

Sus In jos

Ce personaj ai vrea sa fi? Empty Re: Ce personaj ai vrea sa fi?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum