Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Intalnire cu personajele preferate din Naruto

2 participanți

In jos

Intalnire cu personajele preferate din Naruto  Empty Intalnire cu personajele preferate din Naruto

Mesaj Scris de Hachi Vin 17 Dec 2010, 16:56

Am vazut jocul pe alt site si era foarte popular. De ce nu ar fi si la noi?

Trebuie sa spuneti numele unui personaj din Naruto, iar urmatorul care va posta va trebui sa iti creeze o intalnire cu acel personaj.Sper ca m-am facut inteleasa.Si ca sa nu facem spam va rog sa faceti suficient de lungi povestile


Tobi Intalnire cu personajele preferate din Naruto  851396
Hachi
Hachi

Mesaje : 81

Sus In jos

Intalnire cu personajele preferate din Naruto  Empty Re: Intalnire cu personajele preferate din Naruto

Mesaj Scris de For 4 Only Mier 29 Dec 2010, 20:26

Draga, cum sa iti zic eu, ce e popular acolo nu o sa fie in veci aici. Am pus eu un joc care era foarte popular pe un forum, avea 58 de pagini si se posta zilnic, aici abea daca are 3 posturi deci sa nu iti faci sperante. Nu stiu exact cum se joaca jocu' asta dar ai incercat sa fac ceva amuzant dar nu prea a mers.

- Tobi vrea inghetata sempai! Vrea inghetata, ingetata.
- Da, ok m-am prins iti cumpar ingetata, numa' nu mai tipa ca ma enervezi. Incep sa rascolesc prin buzunar si apoi spun ma minunez...
- Ce, ingetata? Intreba tobi cu ochi de catelus...
- Nu bre', da' am gasit o guma, cred ca sta de ceva timp acolo.
- Deci nu ii cumperi lui tobi ingetata? Cu ochi aproape in lacrimi.
- Ba' nu incepe sa plangi ca nu iti mai cumpar ingetata, bine? Tu sa stai aici ca vin cu ingetata. Deci, ce aroma vrei?
- Eu sunt alergic la ingetata darr ia din aiai cu nuca.
- Cu nuca, nu cred ca exista asa ceva pe aici.
- Aici nu, eu am vazut la o emisiune de gatit.



Karin

For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum