Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ceea ce ei nu ar spune niciodata

+4
Kidu
Angel
Kido X
Irukandji
8 participanți

In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Irukandji Mier 11 Noi 2009, 12:06

Banuiesc ca toti stiti cum se joaca acest joc asa ca sa ii dam drumul. Aici doar cu personaje din naruto.

Naruto: O sa devin balerina! Hei sakura-chan ce tot mormai acolo frunte-lata, crezi ca Minunata Si Divina Ino o sa te auda?
Sakura: TACI BOULE. Poate ca esti tu inteligent dar nu ai maniere.... Ce tare esti Ino, apropo vrei sa iti fac rost de o intalnire cu Sasuke, e prea tare pentru mine si in plus am o intalnire cu Lee maine.
Ino: Nu Sakura, Sasuke e numai si numai al tau. Esti mult mai frumoasa decat mine si oricum ies deja cu Choji.
Choji: Asa-i. Mergem la sala. Vreau sa slabesc.
Sasuke: Daca nu ma mai vrea nimeni atunci ce fac?
Orochimaru: Lasa dragutule ca ne descurcam noi si asa. Mergem la restaurant deseara?
Kabuto: Hei, cu mine cum ramane Lordul inimii mele?
Sasuke: Mergi si mananci cu Choji la sala, seara asta e numai a mea.
Choji: Nu multumesc nu imi este foame. Si oricum Shikamaru vine cu noi, s-a plictisit sa stea degeaba.
Hinata: Naruto, Te iubesc!
Naruto: Si ce-i cu asta? Eu vreau sa devin Balerina nu intelegi femeie? Nu am timp de deastea.
Hinata: Dar iti fac cinste cu ramen.
Naruto: Si sa ma ingras? Ai inebunit?
Kakashi: Naruto nu te mai prosti. Ai intarziat la antrenament. Sunt aici de o ora.
Sakura: Dar sensei, ai cartea.
Kakashi: Am aruncat-o de mult.... E Inutila.
Gai: Kakashi, aici erai. Te-am cautat toata ziua. Uite aici Sucul, hamburgerii, cartofii parzjiti, bananele, inghetata.... si ti-am terminat de facut curat in camera, am spalat vasele, am sters praful , am aspirat etc. Acum imi dai odata autograful te rog!!!
Kakashi: Nu inca prietene, nu inca.
Lee: Gai-sensei, nu te mai smiorcai si haide. Kakashi nu e asa de prost ca tine sa dea un autograf doar pe atata lucru.
Tsunade: LUMEA ASTA E PREA CIUDATA. TOTUL SE TERMINA AICI! am nevoie de cineva sa imi faca unghiile.


Ultima editare efectuata de catre Soyeopdo in Lun 24 Mai 2010, 12:29, editata de 1 ori
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Kido X Dum 13 Dec 2009, 15:38

sakura:gata il urasc pe sasuke m-am indragostit de lee!

sasuke:ooo sakura vino la mine sa te pupacesc!si sa te imbratisez! vrei sa ne jucam cu papusile mele care le ascund sub patul meu care are o saltea roz !
sakuar:da vezi sa nu ma apropii eu de tine si mai ales de patul tau roz urasc culoarea asta!
naruto:gata nu mai vreau sa devin hokage! vreau sa devin cel mai bun muncitor care face hartie igienica!
hinata:naruto te plac si vreau sa devin sotia ta!
naruto esti surda vreau sa devin cel mai mare muncitor care face hartie igienica nu am timp de fete!
kakashi:cartea asta e asa de plictisitoare si cred ca guy este mai bun ca mine!ups trebe sa plec la antrenamente pentru a ajunge cu o ora inintea celor 3 ca sa le fac un pranz pe cinste!
tsunade:gata nu mai merg la jocuri de noroc sunt cele mai stupide lucruri pe care le-a inventat omul!
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Angel Mier 23 Dec 2009, 16:46

o incerc si eu happy



O dimineata frumoasa in Konoha .
-Offf...unde-s scumpii mei elevi , doamne ce bine ca am venit cu o ora mai devreme . zise Kakashi sarind in sus de bucurie . Dupa 3 ore aparu , Sasuke si Sakura .
-Neata` sensei . spun cei 2 in cor .
-Neata` dragilor o prajitura si niste limonada rece . Sakura statea plictisita in copac privind cerul innorat .
-Sakura stii , eu...eu ... zise Sasuke balbaindu-se
- Ce naiba mai vrei si tu nu vezi ca sunt ocupata .
-Eu te iubesc ! striga Sasuke cu ochii in lacrimi .
-Doamne ce copil tampit se vede ca e needucat . zise Sakura plictisita ... dupa 9 ore de asteptare aparu si Naruto .
-Neata` copii . zise el bucuros ...
-Narutoooooo !!!! ai intarziat . zise Kakashi si Sasuke in cor .
-Pai ma-m pierdut pe drumul vietii . zise Naruto mintind ,, Pe drumul vietii cu Hinata , iubirea vietii mele ''
- Itachi , iubirea mea vino sa te sarut si sa te imbratisez ... zise Kisame .[ scuze nu stiu cum se scrie Sad ]
-Kisame te iubesc enorm hai sa fugim in lume . zise si Itachi incepand sa sara de bucurie impreuna cu Kisame .
-Traiesc intr-o lume pararela , doamne te rog ajuta-ma . zise Sakura plictisita ... Ohh mia venit o idee o sai omor pe toti ... eie ... ce tare ... zise Sakura tragand cu tunul in toti ...
- Sakura ... zise Orochimaru .
-Ce vrei sarpe ..?
-Sa te omor . zise Orochimaru tragand cu tunul in Sakura .
-Oau lord Oro` ce tare sunteti acum ca am scapat de toti o sa traim fericiti ... te iubesc . zise Kabuto
-Si eu Kabu` si eu , hai sa fugim in lume .... si sa ne iubim si sa avem , multi,multi,multi copii ... zise orochimaru ... sarind in sus de bucurie .
Angel
Angel

Mesaje : 111

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Kidu Vin 01 Ian 2010, 04:49

Sasuke:Ne...Sakura-Chan unde esti iubirea vietii mele?
Sakura:Da mai taci din gura!Naruto?
Naruto:Da surioara?
Sakura:Cum tu ma consideri surioara eu te iubesc Naruto-Chan!!
Naruto:Ei bine eu nu!
Sasuke:Da ce sunt eu castravete murat?cu mine de ce nu vorbeste nimeni?
Naruto&Sakura:Da asta esti!
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Alucard Vin 01 Ian 2010, 18:46

Orochimaru:Ma voi preda lui Hokage si voi scrie pe o tabpla de 1000 de ori ca sunt rau.
Naruto:Oh,Ino...de fiecare data cand te vad,te iubesc mai mult.
Lee:Gata cu antrenamentu ca ma dor toate oasele.
Ino:Mai naruto,asteptam sa faci tu primul pas.
Kakashi:Deoarece sunt asa pasionat de cartile lui Jiraya,voi face siu eu altele.
Alucard
Alucard

Mesaje : 505

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Kidu Lun 11 Ian 2010, 11:01

Kakashi:pff..cat de plictisitoare sunt cartile lui Jiraya
Temari:Choji iubire unde esti?
Choji:Uite Temari-san pentru tine o sa fac cura de slabit
Temari:Chiar?ma bucur
Naruto:gata numai vreau antrenamente stiam demult ca Sasuke e mai bun ca mine
Ino:Lee-san unde esti ti-ai uitat sarutul de dimineata Ceea ce ei nu ar spune niciodata 34621
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de $onny Mier 07 Iul 2010, 23:45

sakura:sasuke...?de ce esti plictisitor si ratat?....adica atat de plangacios... Ceea ce ei nu ar spune niciodata 687642 Ceea ce ei nu ar spune niciodata 687642
sasuke:sakura esti iubirea vieti mele,as vrea sa fugim impreuna dea lungul curcubeului.... Ceea ce ei nu ar spune niciodata 504924
naruto:hei baieti!!!!nu ma mai fac hokage.....vreau sa ma fac spalator de geamuri....
hinata:naruto..TE IUBESC!!!!!!!!!! Ceea ce ei nu ar spune niciodata 109354
naruto:lasama........tu nu auzi bine?vreau sa ma fac spalator de geamuri si in plus esti urata de ce as vrea sa fiu cu tine?
kakasi:pffff....ce carti a mai scos si jiraya asta......si se da ca ce tare e el....
tsunade:urasc jocurile de noroc,adica sunt niste prosti,cele mai stupide!!!!
sikamaru:cred ca ma voi duce sa alerg 10 mile apoi sa fac cele 200 de abdomene si apoi sa fac cele 99 de ture de bazin...nimic greu!

Edited by Rani. : Inceteaza cu limbajul de mess Ceea ce ei nu ar spune niciodata 956743
$onny
$onny

Mesaje : 495

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Dya :] Vin 09 Iul 2010, 14:26

Sasuke : Il voi lasa pe Itachi sa traiasca iar Naruto esti bun adversar...
Sakura : Naruto nu vrei sa iesi cu mine, dar fara Sasuke. ?
Naruto: Sasuke esti cam mirositor O.O Si Sakura dulceata mergem nu mai sal ofticam pe Uchiha. Evil
Iruka : Naruto te pedespesc sa nu mai fii la academie
Jiraya: Ma las de spionat femei ... Laughing
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Kido X Mier 01 Sept 2010, 16:49

Sasuke:eu imi iubes fratiorul mai mare,hai sa-ti dau un hug Itachi Ceea ce ei nu ar spune niciodata 109354
Itachi:o fratioare,ce bine este sa te am din nou in brate,te iubesc din toata inima mea
Naruto:ehh,ce vise tampite mai am si eu,Hikage?!Ma fac dansator de hula
Hinata:gata merg la naruto si ii zic:
Naruto,esti cel mai tampit,fara pic de minte si nesabuit copil din lume >.<
Kakashi:merg cu o ora mai devreme la antrenament si cred ca la fa si un tort cu ciocolata,pot renunta la citit pe azi pt. asta
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Hachi Vin 17 Dec 2010, 16:52

Naruto: Sakura te urasc !! Ceea ce ei nu ar spune niciodata 34621 Ai o frunte mare si lata.
Sasuke:Gata nu mai vreau sa imi razbun clanul.Merg sa il caut pe Itachi sa imi cer scuze.Sakura vrei sa vi cu mine?Esti cea mai frumoasa fiinta de pe Pamant? XD
Sakura:Scuze Sasuke dar il iubesc pe Lee Ceea ce ei nu ar spune niciodata 109354 Chiar acum trebuie sa ma intalnesc cu el, iar tu ma faci sa intarzi cap sec.
Hinata:Naruto-kun vreau sa iti zic ca ... ESTI UN DOBITOC. Tu chiar nu vezi ca eu tin la tine? Ceea ce ei nu ar spune niciodata 58822
Kakashi.Unde sunt copiii astia?Prima data cand ajung la ora stabilita si nu gasesc pe nimeni.
Ino:Sakura ai cel mai frumos par din lume.Mult mai frumos ca al meu.
Hachi
Hachi

Mesaje : 81

Sus In jos

Ceea ce ei nu ar spune niciodata Empty Re: Ceea ce ei nu ar spune niciodata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum