Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Top 5 prieteni...

+11
TeeChan
SilverKat
Dya :]
.Prăjiturică
Anemone
Love
Jellyka
Setsuna-sama
Irukandji
Soleil.
Kido X
15 participanți

In jos

Top 5 prieteni... Empty Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Kido X Dum 15 Noi 2009, 14:59

Trebuie sa puneti care sunt cei mai buni 5 prieteni! Puteti pune top 5 fete si top 5 baieti!
incep eu:
Un Edit nu strica pe aici
1.Andreea si Mara
2.Soniutza,Sysu Iru-Chan si Tamaki
3.,Korean Dream,Kida
4.Cosmina
5.Si cateva fete de pe alt forum si cateva colege XD

Si baietii:
-Alex
-Geo
-Adi
-si cativa colegii XD


Ultima editare efectuata de catre Kiufulici in Vin 10 Sept 2010, 18:17, editata de 7 ori
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Soleil. Dum 15 Noi 2009, 18:00

pey prieteni mei cei mai buni...voi face shi eu top`uri diferite pt fete shi baietzi :D
top 5 prieteni (fete)
1. Silvana ( My B.F.F.)
2. Sysuri`le mele, Cory`chan( Irukandji), Manuela( manu_darkelf), si sysu Alexandra (Dark Angel) ...aici nu pot sa fac diferente :P
3. Alexandra (o colega de la scoala)
4.Teodora ( tot o colega de la sc)
5. Iasmina ( inca o colega de la sc...ma rog cam prea happy dar e de treaba )

top 5 prieteni (baietzi)
1. Flavius ( un baiat cu kre ma inteleg super bine, fost coleg )

2. Maxy ( tot un coleg de la mine din cls )
3. Alex ( alt coleg)
4. Bobo (unul din cei mai crazy copii pe care i cunosc)
5. - ( bate vantu...locul 5 este inca gol)
Soleil.
Soleil.
Moderator

Mesaje : 331

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Irukandji Lun 16 Noi 2009, 20:35

Ei bine, sa vedem.... Eu vin cu un al 3-lea EDIT! din nou Laughing ca vremurile se mai schimba.


Locul 1 Pirtzi!!! hamsterul meu Laughing
Locul 2, Denissu.
Locul 3 Roxy ( o colega ) si Ralu-chan, ma simt flatata de topul tau dar ma tem ca nu te pot pune mai sus :D.
Locul 4 Dragii mei e ocupat de sysurile mele si persoanele cu care vb cel mai mult pe mess. Cele mai importante sunt A`Svear, Setsuna, Tamaki, Silvy, Kadiri Top 5 prieteni... 747390 etc .
Locul 5 asteapta ocupant. Deci cam asta ar fi.


Ultima editare efectuata de catre Soyeopdo in Lun 29 Mar 2010, 19:48, editata de 7 ori
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Setsuna-sama Mier 03 Feb 2010, 14:07

uite ca am ajuns si eu pe aici.....

Fete:
1)
cred ca e....sysu meu, Catalina as Rin Mizuki
2) Dyddy [colega de clasa, pe care o cunosc de 7 ani....], Alex [ pe care o cunosc de la gradinita]
3) snt cu siguranta: Denny-chan [primu meu sys],Iru-chan, Arisa, Kimi, Yamino,
Deedhy, Kiari, Suigintou, Ayame....si lista continua....
4) .....locul acesta este liber......
5) Idem 4

Baieti:

1) Alex as Gaara [care ma face sa rad tot timpul, chiar si atunci cand sunt trista sau suparata]
2) Andy [chiar daca e emo, ma inteleg bine cu el]

si cam atat....pe parcurs vor mai aparea...da pana atunci astept
Setsuna-sama
Setsuna-sama

Mesaje : 123

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Jellyka Mier 03 Feb 2010, 19:53

Denny-chan a scris:dar hai sal pun pe Lucy ca mereu ma face sa rad si e batut k leuca Top 5 prieteni... 664935

Nu te refereai la mine,nu? Top 5 prieteni... 362913

Da.Nu ma prea dau in vant dupa prieteni avand in vedere ca nu am incredere in nimeni iar daca am sa gresesc sa spun ca suntem prieteni iar respectiva persoana despre care am spus ca mi-e prieten(a) spune ca,cand a spus ea asta?Anyway.Pun persoanele in care am incredere...Da...E una singura...Ion(vara-miu,da...Ion nu e numele lui real Laughing).E primitiv,are boala familiei si l-a molipsit pe frate-miu(ceea ce numesc eu boala familiei este aceea de se cred destepti) si in curand o sa ma molipseasca si pe mine.Si-a bagat si el netu' si amu' zice ca nu mai vine la Timisoara ca putem vorbi pe mess.Degeaba.Cel mai mult timp(cam de cand imi amintesc eu) l-am petrecut cu el.In fiecare vara cand imi faceam mai multi nervi decat fericire.Si s-a intamplat sa fiu o data de Paste si o data de Craciun(cand am putut face tot ce vroiam ca eram singura Laughing) unde m-am distrat cel mai mult.In rest...Pentru mine nu mai exista alt top.Am zis ca nu ma dau un vant dupa prieteni^^
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Love Sam 06 Feb 2010, 13:57

Prieteni ?Bine, daca includ si persoanele de pe internet (cu care defapt nu m-am intalnit niciodata), atunci cred ca as putea face o lista ... desi nu vreau sa o organizez in functie de ranguri ...

Ar fi Josephine ... care mi-e prietena (si ocazional obsesie), dar cu care nu am mai vorbit de cateva zile ...
Nenene (de la scoala), care m-a salvat la ora de muzica ... E singura din clasa careia ii plac anime-urile, care nu judeca pe nimeni si nu asteapta nimic din partea nimanui pentru a fi prietena cuiva.
A. (colega de banca), care de o luna imi lipseste, pentru ca a plecat la nationala si nu a mai dat semne de viata.Dar mi-e prietena din clasa a V-a si ne-am promis ca vom merge la facultate impreuna, vom fi colege de camera la camin si de banca la cursuri (nu stiu daca vom reusi macar jumatate din ceea ce ne-am propus, insa momentan am reusit sa fim colege la liceu), care mi-a fost prima prietena in liceu ...
Ar mai fi S. , cu care nu mi-as fi inchipuit niciodata ca ma voi intelege atat de bine (noi avem in clasa foarte putini baieti, insa cu el chiar e super) si caruia ii raman datoare ca m-a ajutat sa raman cu media 10 la fizica.E singurul care nu ma judeca, nu ma invidiaza si nu ma condamna pentru note.Ne-am propus sa ne sarbatorim ziua de nastere impreuna, pentru ca suntem nascuti in aceeasi zi si nu vrem sa ne certam pe invitati (defapt eu sunt mai mare ca el cu cateva ore).
A. , pe care vreau sa-l revad (si s-ai inapoiez ceva ; desi m-a facut din nou "datoare" cu ceva si asta ma face putin ... emotionata si agitata XD )
Bibi, I. si Sandi (trio), cu care imi place sa ma intorc in fiecare zi de la scoala.
D. si C. (baieti) , cu care iesim cu sania si bem ciocolata calda.
Sara (nu se poate s-o uit), pe care vreau s-o intalnesc odata si s-ai fac cunostinta cu frate-meu.
Si ar mai fi si C. , cu care merg deobicei la scoala si ador parfumurile lui.
V., K. si A. (alt trio), dar cu ele nu am mai stat din vara.Astept vara urmatoare, sa avem mai mult timp.
Si gemenii, care imi lipsesc si pe care vreau sa-i revad la vara, sa mergem din nou la muzeu, la festivalul de pe faleza (sa ne dam pe topogane), sa facem poze, sa mergem la monument ...

Defapt, nu-mi sunt toti tocmai "best friends" , insa sunt persoanele cu care imi petrec majoritatea timpului, cu care imi face placere sa stau, pe care le intalnesc zilnic si care au ajuns sa ma cunoasca. Nu am vrut sa-i organizez in top, pentru ca ma inteleg cu toti.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Anemone Vin 26 Feb 2010, 09:48

Top 5 Bff girls :]

1. Li... o zuza`h de pe net xD
2. Maya... alta`h una zuza`h la bucata :]]
3. Angel... alta`h zuza`h... simpatica si amuzanta xD
4. Geany... colega mea de banca... uhh actrita clasei =D
5. Axutza.. fosta colega de banca, cu care si acum ma impac minunat ;x


Top 5 guys bff xD


1. Cheliutza xD... se stie el :]] coleg d ebanca din clasa a V =]]
2. Rusu... (nu americanu :]]) un colet, zuz si alah O_O||
3. Fratimi'o =D` d`oah... unu nebun O.o
4. Fou-Kun ;x emoist de'a 8 ma inteleg bine cu el xD
5. Domnul P :]] se stie el, nu'i nevoie sa dau nume sincer pentru el... e un mister si pentru el insusi =]]


D`oah... ar mai fii la baieti vreo 2-3 :]] dar ehh top 5 xD
Si God.. e lista mea de veci..sorry pentru cei ce nu apar pe liste... dar... ahh asta nu inseamna cu nu suntem friend =]]
Anemone
Anemone

Mesaje : 49

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de .Prăjiturică Vin 12 Mar 2010, 16:02

Top 5 BFF girls
1.Ina(Angel of Death)
2.Alexandra(o fata de la scoala)
3.Maria(prietena mea de cand eram la gradinita)
4.Doiny(o prietena de la scoala)
5. Tamaki.....(ce??!? acu' este my sys)

Boys nu prea am chef sa pun.......Zic doar cativa: Alex(de la gradinita),Catalin si varul meu Marius
.Prăjiturică
.Prăjiturică

Mesaje : 60

http://www.animesatellite.forumz.ro

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Dya :] Joi 18 Mar 2010, 21:49

Deci varamea eu pentru tine sunt o dilie Top 5 prieteni... 461333 ,ai ? Lasa ca vezi tu cum pun pe locul 1 soarecele meu din plus .. Top 5 prieteni... 362913
Glumesc ..Deci locul 1 il are Denny-chan , of Doamne o cunosc pe fiinta asta de un car de ani si tot hapciupa ramane .. Top 5 prieteni... 602519 fara suparare gandacel .
2 Il ocup eu si cu persoana mea .. Locul asta e ocupat de persoana mea mica ( adica egou ) frate-meu Sorin .
3 Umbra mea ...care nu exista .
4 Bate vantu ..Sunt niste colegi si de la tara ,dar de... Top 5 prieteni... 908237
5 Asta e zero detot
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de SilverKat Lun 29 Mar 2010, 18:15

Well...sa vedem
Fete
Mihaela-nebuna de fimea, dusa cu pluta si alte d-astea, ma lasa sa copii tema la maate
Maria- la fel de nebuna, amuzanta, indrazneata, de treaba, da'i infricosatoare daca o enervez, imi cumpara acadele =p~
Raluca- mami :X persoana care imi tine morala, imi da sa mai copiez temele cand nu mi le fac Laughing, mai ales la franceza :-&
Valentina- e rea, nu-i zeita dragostei O.o' da' o ube mult si pe ea Top 5 prieteni... 29458
Atena- nu-i capitala Greciei, daca asta credeati, e colegamea Laughing saraca de ea, cred ca are peri albi in cap la cat am enervat-o :-"

Baieti
Terrorist Rabbit alias Chris-huh, cel mai bun prieten, sunt cea mai mare admiratoare a poeziilor si a tuturor creatiilor lui, asa, saracu, cred ca si lui i-am scos peri albi in cap Top 5 prieteni... 317338
Razvan-geamanu' meu siamez, cam fuge el de mine, da' tot il prind happy
si restul....
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de TeeChan Sam 03 Apr 2010, 20:49

Ehm..să văd:
~Fete:
-Yume-chan ah,o iubesc pe fata asta :3 lumea ne confundă pe mess,bine ne asemănăm chiar mult :3 şi abea aştept să o văd la vară:333 and she's only mine,got it?
-Elena sau Yula..aşa am botezat-o, e un fel de mamă şi babă :]] are o faţă când urcă scările de n-am cum să mă abţin să nu o tachinez puţin :]] iar la franceză....cât o iubesc pe ea! şi nu profit :3
-Morph o altă colegă şi pretenă bună :3 la nebunii mă are complice şi de la spate ne confundă lumea mai nou -.-
-Ehm Flori..d'oh cu fata asta am avut mult de furcă anul trecut :] şi eu şi toată clasa,din diferite motive xDD
-Maria...nebuna mea <33 deşi încă nu a intrat la liceu şi o aştept, ţinem legătura :3
~Băieţi:
Ryuukin :3 sau Virgil unu' din cei 2 colegi ah,romacier înnăscut :]] face nişte poezii demente în limba noastră, este dement logic,tibetan :] şi un aliat pe măsură.
Răzvan alias Răzzie şi el e talentat,la istorie mai ales..cât îl iubeşte lumea atunci :] şi este un raper înnăscut...
Alex...tipul ăsta reuşeşte să mă calce pe nervi de cele mai multe ori şi eu sunt o persoană mai răbdătoare,da' el îmi cumpără bobo,mă şi şantajează cu ele chiar şi vine cu je la maga..plus că uneori face nişte feţe de te apucă râsul :]] şi nu scap vreo ocazie să-l tachinez măcar aşa un pic...
Andy..d'oh am început să mai vorbim din an în paşte la propriu şi la figurat :]da' tot suntem bro and sys...şi nu-l las deloc :]
[edit:] Ehm am uitat de Roby :33 ne cunoaştem de aproape 13 ani,mai de o viaţă întreagă,el face pe iepuraşul de Paşti sau pe Moş Crăciun..d'oh niciodată nu i-au ieşit interpretările da' ne înţelegem chiar bine,uneori prea bine plus că ne tachinăm unu' pe altu',râdem şi nu scăpăm nicio ocazie să ne enervăm unul pe altul..mda aşa ne înţelegem noi :] şi chiar dacă e mai mare decât mine cu vreo 3 ani tot are minte de copil -.- da' şi el cumpără bobo la mine :3 anyway este un ex-bro destul de romantic şi el...şi îmi place să-l iau peste picior la chestia asta :]]şi ah..aş putea spune destul de multe despre el da' deja prea mult,strică xD.
TeeChan
TeeChan

Mesaje : 444

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Maid でりあ Mier 09 Iun 2010, 21:44

Hmmm...sa vedem...

TOP 5 FETE:
-sorry,dar aici chiar bate vantul Top 5 prieteni... 908237 As puneo pe mama,dar chiar asa!
mai degraba ar fi top 5 cei mai mari dusmani...am multe de pus pe aici...


Top 5 baieti:
1. Gabby,asta daca nu o ia pe cai gresite.(de 2 ani il cunosc,asa cred)
2.Marius,inca se crede ca e naspa ca sa nu zic altfel.
3. Jin, un mare nebun din Japonia.
4....
5...


cam asta e! not to much best friends Sad
Maid でりあ
Maid でりあ

Mesaje : 57

http://animeacademy.forummotion.com/

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Abigail. Lun 28 Iun 2010, 14:12

Păăi, să vedem.


Top girlz. :]

1. Deni. Se putea? Laughing
2. Alee. a.k.a Hanako şi Denisa a.k.a SasuSaku_night_rose
3. Mesa, Vio, Denisuca. Fetele de la handball
4. Roxana şi Raluca. Le ştiu şi mă ştiu de când eram mici.
5. Simina şi Ramona. Fetele din "skate parc".


Top guys. :]

1. Cipri. A fost mereu lângă mine.
2. Alex. Coleg de clasă, mă susţine şi când fac tâmepenii
3. Alex a.k.a Nicu, foarte de treabă. Îl ştiu de mult timp şi ştiu ce-i poate capu'.
4. Mario. Un tip din Bucureşti cu care mă înţeleg foarte bine.
5. Robert. Băiatul din "skate parc" care mă mai ajută să învaţ diferite "scheme" :]]
Abigail.
Abigail.

Mesaje : 63

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mier 08 Sept 2010, 17:41

Vad ca mia facut picioare parerea mea de top 5 friends. Nui bai si asa trebuia un edit.
1. Dya hmm si Deny-deny, nu pot so las balta pentru ca mia fost absolut mereu alaturi cand aveam nevoie in timpul scolii. Dya , o cunosc de 12 ani si cred ca merita.
2 Sysu Iru-chan, dar neah distanta e de vina, pana vin prin zona ta, schimb locurile.
3 Lucy , moderatoare mia devenit apropiata in ultima perioada.
4 Hmm, Ionela, vecinuta mea, mereu imi tine de urat si mie si verisoara.Pe sysu meu Manu-chan fiind ca vorbim des
5 Sysuri asa Setsuna, ,Neko-chan, Coco, Teo si ar mai fii.

Baietii.
Primu loc il ocupa Soru si Bodo.
2 My bro Razvy.
3 este pauza
4 la fel
5 Nu mai vorbesc.
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de $onny Lun 13 Sept 2010, 22:09

So...
girl:
1).Daiana
2).Ioana,Denissu,Raluca(sysurile mele)
3).Stanca(vitoarea matusa)
4).Mama Top 5 prieteni... 408816
5).asteapta ocupant asa ca lets be friends Top 5 prieteni... 267547

boy:
1).paul
2).geo
3).pauza
4).pauza
5).pauza
$onny
$onny

Mesaje : 495

Sus In jos

Top 5 prieteni... Empty Re: Top 5 prieteni...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum