Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sunteti inscrisi intr-o echipa?

4 participanți

In jos

Sunteti inscrisi intr-o echipa? Empty Sunteti inscrisi intr-o echipa?

Mesaj Scris de Alucard Lun 14 Dec 2009, 17:34

Dupa cum se stie exista liga micilor juniori la fotmal si fete la handbal.
Sunt curios daca cineva face parte din vre-o echipa.Sa nu imi spuneti ca nu va place sportul ca ma supar pe voi.Glumeam:D.
Acum serios vorbind,faceti parte dintr-o echipa?
Alucard
Alucard

Mesaje : 505

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Sunteti inscrisi intr-o echipa? Empty Re: Sunteti inscrisi intr-o echipa?

Mesaj Scris de Kidu Vin 01 Ian 2010, 04:30

Ei bine fac parte din echipa de juniori la basket pana acum am fost la trei meciuri o data cu Calarasi si am pierdut deoarece fetele de acolo aveau antrenament de patru ani eu merg deabea din vara la antrenamente happy)si de doua ori cu Slobozia din jud.Ialomita acolo am castigat chiar duminica asta avem meci cu Calarasi asa ca sa imi tineti pumnii >.< puteam sa ajung si in echipa de handbal a scolii daca ma duceam toata vara la antrenamente dar aveam peobleme cu umarul cand aruncam la poarta si daca nu dadeam ma certa profu ..e naspa ca profu meu de sport e de handbal asa ca ma dedic mai mult handbalului in timpul scolii Laughing
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Sunteti inscrisi intr-o echipa? Empty Re: Sunteti inscrisi intr-o echipa?

Mesaj Scris de Kido X Lun 30 Aug 2010, 19:25

Da sunt in clubul de arte martiala vietnameze "Khi Suceava"
In vietnameza Khi inseamana energie...este interesant
Imi plac artele martiale,sunt un bun mijloc de aparare,invatare a controlului,si de aste
In iunie am participat la primul campionat si a fost super!
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Sunteti inscrisi intr-o echipa? Empty Re: Sunteti inscrisi intr-o echipa?

Mesaj Scris de Love Lun 30 Aug 2010, 20:34

Eu sunt inscrisa in Clubul Racing Tulcea, club de echitatie.
Defapt, ferma nu se numeste asa, insa ideea a fost a lui Stefan, asa ca de ce-l sa-l contrazic eu, daca suna mai bine la concursuri?
Echipa noastra ... pai ... profesorii ar fi Stefan si Colonelul (Stefan mai este ocazional si "elevul" Colonelului), Alex, Angelo si Andrei, jocheii principali si ... restul calaretilor (printre care si eu) ^__^ Bineinteles, sa nu uitam de vedetele noastre, Matache si Darius (armasarii), Milenara, Mira si Doris (iapa mea).
Am fost la Slobozia, la concursul de echitatie de acolo si echipa noastra (in special Stefan, Angelo, Strengarita si Matache) a uimit pe toata lumea ^__^
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Sunteti inscrisi intr-o echipa? Empty Re: Sunteti inscrisi intr-o echipa?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum