Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Back to school

+3
Moony
Dya :]
Kido X
7 participanți

In jos

Back to school Empty Back to school

Mesaj Scris de Kido X Mier 25 Aug 2010, 16:46

Nu mai este mult si v-a reincepe scoala XD
Cum va impacati cu ideea?
Eu sincer as mai vrea inca multa vacanta...nu vrea sa ma reintorc la teme si teste,profesori...si mai ales ca am ore dupa-masa
Insa teme de vacanta la care inca mai am de lucra XD ma omoara T_T

Voi ce ziceti?
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Dya :] Mier 25 Aug 2010, 22:30

Ralu, nu cred ca e cineva care abia asteapta scoala ca pe Craciun Laughing...
Ala care sare in sus ca nebunul e tocilar, e dornic sa ia iarasi note...Nu stiu...Mie una mi se pare ca a trecut prea repede vacanta si nici nu am apucat sa ma bucur pe saturate de ea, si scoala cand stau la ore, trec parca as sta in desert sa astept noaptea --.--" ...
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Moony Vin 27 Aug 2010, 22:11

Scoala.Splendid. Back to school 988722
Ce pot spune in plus fata de voi?Poate doar s'o mai injur nitel,dar cum asta e interzis,n'am ce completa.
Cat despre vacanta,a fost cea mai groaznica de pana acum.
Nu,nici eu n'am terminat temele de vacanta,dar nici nu ma grabesc.
Daca m'am impacat cu ideea?E ca si cum ai intreba un bolnav de hepatita C (doamne fereste) daca s'a gandit ca o sa moara.N'ai ce face,inchizi ochii,strangi din dinti si mergi mai departe.
Moony
Moony

Mesaje : 1110

http://lunaanime.3xforum.ro

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Kido X Mar 31 Aug 2010, 16:13

Eu am ceva teme....si cu lenea mea nici nu le-am inceput!
Urasc temele de vacanta,cine le-a inventat se plictisea prea tare
Am la romana si eng-aici imi place,este mai mult joaca insa la romana=cosmar T_T
Teme fara rost,oricum la prima ora din an ne da teste sa vada cat am retinut de anul trecut ><,bina macar ca nu se trecin catalog @-@
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Love Mier 01 Sept 2010, 15:30

Back to school Sunrise_goodbyes_by_michyy
Inca nu-mi vine sa cred ca este prima zi de toamna ... si ca mai avem doua saptamani pana incepe scoala.
Simplul fapt ca s-a terminat vacanta pare atat de ireal ... si greu de crezut.
Au inceput sa-mi lipseasca deja zilele de vara.

Insa, intr-un fel, nu-mi pare rau ca va incepe scoala.Mi-e dor de colegi.Bineinteles, nu-mi lipsesc testele si ascultarile, insa nu mi-am vazut colegii deloc vara aceasta si deabia astept sa ne reintalnim.
N-am avut deloc teme de vacanta si a fost cea mai frumoasa vara de pana acum.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mier 01 Sept 2010, 17:54

Scoala un dezastru >_> . Nu mai cand ma gandesc ma ia cu greata. Lumee revenim la puscarie. Iarasi vom fii nevoiti sa ascultam bolboroseliile profilor, sa am grija sa nu adorm in banca, iar sa stam ca statuile in banci, lucrari la unii aiuriti pe neanuntate. Incredibilele ore de fizica si chimie O_O . Un stres de nota 10!

catalogul = inamicul nr. 1….. sefa clasei = asasinul din umbra … eleva corigenta = sarmana maria… carnetul de note= Dosarele X … ora de dirigentie=Stirile ProTv de la ora 5… ora de mate, chimie= Misiune imposibila…profesori=gardieni Laughing o chestie ce am primito pe mass si mi sa parut ideala.
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Kido X Mier 01 Sept 2010, 18:00

Imi place parte cu:
"catalogul = inamicul nr. 1….. sefa clasei = asasinul din umbra … eleva corigenta = sarmana maria… carnetul de note= Dosarele X … ora de dirigentie=Stirile ProTv de la ora 5… ora de mate, chimie= Misiune imposibila…profesori=gardieni "

Da este adevarat...cu catalogul si ora de mate si fizica...T_T
Insa dirigetia pt. noi este "ora de somn usor"
Si sefa clasei este de gasca,insa anul asta nu stiu cine va fii....
Iar temele-lucrurl care a fost inventat de nebuni
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de TeeChan Joi 09 Sept 2010, 01:24

Oh şi eu sunt între. Adică chiar îmi e dor de colegi şi de ceilalţi de la celelalte clase,chiar dacă noi am putea să ne vedem zilnic în aer liber da' parcă e mai bine în şcoală că mai facem râdem,ne mai întâlnim cu profii şi nu în ultimul rând ne uităm la boboci :]] da' pe de altă parte nu aş vrea să dau iar tezele sau atestatele..am 2 de dat anul ăsta.Măcar ştiu că am scăpat de nişte materii care mă exasperau şi din fericire nu numai pe mine.În timpul şcolii parcă nu mă mai plictisesc aşa rău şi am mai multe chestii de făcut chiar dacă anii ăştia trebuie să trag tare (>.<)
TeeChan
TeeChan

Mesaje : 444

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Jellyka Joi 09 Sept 2010, 17:06

Well,parca numai ieri lueasem vacanta...Hmm,nu stiu ce pot sa creada altii mai ales ca am citit postul fiecaruia dar eua bia astept sa inceapa scoal Laughing.S ama intalnesc cu colegele mele si pentru prima oara in viata sa fim mai multi de 20 in clasa (this could be a big looool).Si mai vine si chestia ca am intrat la mate-info...Mda,ore grele multa matematica si de invatat cu tonele dar pentru mine a fost o vara frumoasa si cehstia e ca din clasa a V-a nu am mai avut deloc teme de vacanta(sau cel putina sa cred eu).Numai sa ma obisnuiesc cu colegii si o sa vedeti ce mult o sa ma plang eu pe forum in semstru' viitor Laughing
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Back to school Empty Re: Back to school

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum