Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Viata dupa terminarea petrolului - RPC

2 participanți

Anime Sign :: Altele :: RPG :: RPC

In jos

Viata dupa terminarea petrolului - RPC Empty Viata dupa terminarea petrolului - RPC

Mesaj Scris de Irukandji Mar 12 Oct 2010, 09:16

Fisa de personaj:

Cod:
[center][color=violet][b]Nume:[/b][/color]
[color=violet][b]Prenume:[/b][/color]
[color=violet][b]Varsta:[/b][/color]
[color=violet][b]Sexul:[/b][/color]
[color=violet][b]Calitati:[/b][/color]
[color=violet][b]Defecte:[/b][/color]
[color=violet][b]Descriere scurta a personalitatii:[/b][/color]
[color=violet][b]Descriere scurta a fizicului:[/b][/color]
[color=violet][b]Zona din New York in care locuieste ( centru, zuburbii, etc. )[/b][/color] 
[color=violet][b]Familie ( daca mai sunt personaje inrudite se pot adauga pe parcurs dar puteti si improviza ceva. Puteti sa editati fisa de oricate ori doriti pana incepem RPG-ul ):[/b][/color]
[/center]

Fisa mea:

Nume: Lee
Prenume: Josh
Varsta: 15
Sexul: Masculin
Calitati: Descurcaret, prietenos
Defecte: Naiv, nerabdator, isi pierde usor calmul
Descriere scurta a personalitatii: Prietenos, naiv, intra usor in panica, dependent de mama lui adoptiva ( Avand in vedere diferenta mica de varsta m-am gandit ca ar fi mai ok sa fie mama adoptiva... Sa imi zici daca iti convine Laughing )
Descriere scurta a fizicului: Inalt, brunet, privire patrunzatoare, ochi albastri.
Zona din New York in care locuieste: Suburbii
Familie: Mama: Lee Emma

Familia se poate imbogatii oricand cu frati, si un tata, poate chiar bunici daca locuiesc intr-o alta casa Laughing.


Ultima editare efectuata de catre Irukandji in Mar 12 Oct 2010, 19:29, editata de 1 ori
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Viata dupa terminarea petrolului - RPC Empty Re: Viata dupa terminarea petrolului - RPC

Mesaj Scris de For 4 Only Mar 12 Oct 2010, 18:32

Viata dupa terminarea petrolului - RPC Lolita_II_by_ideea

Nume: Lee
Prenume: Emma
Varsta: 30
Sexul: Feminin
Calitati: Buna la suflet, cinstita, loiala, desteapta, calma.
Defecte: Timida, fricoasa, uneori plangacoasa, naiva.
Descriere scurta a personalitatii: Emma, o fata calma, dar naiva, cinsita dar fricoasa. Desteapta dar cateodata plangacioasa. Este si timida dar si rationala. este intruchiparea perfecta a unei femei.
Descriere scurta a fizicului:O roscata cu parul lung, cu ochi de un albastru inchis nu foarte plina dar nici chiar slaba.
Zona din New York in care locuieste ( centru, zuburbii, etc. ) Suburbii
Familie ( daca mai sunt personaje inrudite se pot adauga pe parcurs dar puteti si improviza ceva. Puteti sa editati fisa de oricate ori doriti pana incepem RPG-ul ):As putea fi eu mama lui Josh, bine inteles daca vrei Iru... . Daca o sa gasesc un sot bine, daca nu il inventez.

Da, e ok sa fe mama adoptiva, nu am vreo problema...
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

Anime Sign :: Altele :: RPG :: RPC

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum