Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Spiral - Vreun posibil cuplu...

3 participanți

In jos

Spiral - Vreun posibil cuplu... Empty Spiral - Vreun posibil cuplu...

Mesaj Scris de Soleil. Mar 17 Noi 2009, 19:05

In acest anime cred ca se poate observa ca nu sunt nici prea multe scene romance si nici saruturi sau asa ceva. Dar daca esti atent se pot stabili unele legaturi intre personaje. Acum ca si Irukandji, va rog din suflet scrieti MINIM 3 randuri knd postati prin zona asta, ca nu`i greu. Doar nu facetzi spam. Mesajele spam vor fi sterse cu prima ocazie, si mai aveti grija si la marimea imaginilor. Nu arata extraordinar o poza gigant intr`un post de 4 randuri.
*
Acum sa revin la subiect....cuplul care ar putea aparea intr`o continuare a animeului cred ca ar fi format din Narumi si Hiyono, ei par cei mai apropiati din intregul anime. Iar intr`un episod, il si arata p Ayumu cum se culca pe umarul ei si ea roseste ca un rac. Deci parera mea unul din potentialele cupluri ar fi NarumiXHiyono. Binetinteles daca se topeste putin si Narumi si nu o sa mai fie asha serios...altcineva....nu prea gasesc..
Astept si alte pareri Spiral - Vreun posibil cuplu... 724853


Ultima editare efectuata de catre ***Bloody*Lollipop*** in Mar 17 Noi 2009, 19:47, editata de 1 ori
Soleil.
Soleil.
Moderator

Mesaje : 331

Sus In jos

Spiral - Vreun posibil cuplu... Empty Re: Spiral - Vreun posibil cuplu...

Mesaj Scris de Irukandji Mar 17 Noi 2009, 19:41

" Nici in naruto nu exista nici un sarut ( cel putin pana unde am ajuns eu Laughing ) si totusi fanii au creat mii de cupluri care nu au nici o logica ) "

Acum sa revenim. Si eu cred ca NarumiXHiyono ar fi o posibilitate, desi una mica. Sunt singurii care au o relatie destul de apropiata insa narumi e mereu rece si nepasator. Oricum nu sunt prea multe episoade deci nu e destul timp ca lucrurile sa evolueze deci un cuplu in acest anime ramane o fantezie.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Spiral - Vreun posibil cuplu... Empty Re: Spiral - Vreun posibil cuplu...

Mesaj Scris de StrippedxLust Mar 13 Apr 2010, 22:37

Pai mie miar face placere sa vad pe Ayumu si Hiyono impreuna deoarece

Hiyono este genul de fata care il ajuta mereu pe narumi ,ea este draguta si deschisa si care tine la narumi si mereu face ce poate ca sa ii fie de ajutor
Iar narumi este cel care este rece cu ea si nu arata ca uneori chiar is face griji pentru hiyono
Pai dupa mine ar fii frumos sa ramana impreuna
Off:in manga lui narumi ii paralizeaza bartul drept sau stang(nu mai tin minte) iar hiyono merge la el si il viziteaza dupa ce vine din germania merge direct la narumi si ramane la spital la el
On:Cel mai potrivit cuplu este Narumi cu Hiyono
StrippedxLust
StrippedxLust
Graphic Designer

Mesaje : 479

Sus In jos

Spiral - Vreun posibil cuplu... Empty Re: Spiral - Vreun posibil cuplu...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum