Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Este posibil sa facem o revista manga de succes ?

2 participanți

In jos

Este posibil sa facem o revista manga de succes ? Empty Este posibil sa facem o revista manga de succes ?

Mesaj Scris de Insane Tenshi Joi 25 Mar 2010, 16:57

Credeti ca se poate face o revista manga care sa aiba succes in Romania si sa se vanda bine pe piata ???
Adica acum cativa ani in urma , defapt ani bunisori , mai exact prin 1996-1999 cand eram eu la gradinitsa era manga-ul si revistele de colorat Sailor Moon . Akum sau dus de pe piatsa . Au mai aparut pe aici pe acolo revista Witch si ma gandeam sa scriu un topic...Oare ai nostri pot scoate o revista utila si interesanta...Eu zic ca totul e posibil , doar ca lenea e cucoana mare... Este posibil sa facem o revista manga de succes ? 461333
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Este posibil sa facem o revista manga de succes ? Empty Re: Este posibil sa facem o revista manga de succes ?

Mesaj Scris de Dya :] Lun 05 Apr 2010, 18:42

Da sunt prima..
Tin minte revistele altea,defapt erau chiar foarte multe si reviste de colorat cu Sailoor Moon. Am apucat multe la gradinita.Un curent trecator care na rezistat decat pana in anul 2000.Da si romanii ar putea face ceva calumea cum ar fi o revista mijtoaca ,dar na! E Romania campioana la chestii rele decat la ceva bun si educativ -_-".
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum