Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hey there !Love is here ! ^.~

3 participanți

In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Love Mar 08 Dec 2009, 21:49

Hey there !Love is here ! ^.~ 2442j2u

Name: Andrada
Alias/Pseudonym: Love,Lady Red/Scarlet , Marquise des Anges, Anda(luza) , Lena , Maitreyi
Date of Birth (dd/mm/yy): 10. August 1994
Gender: Female
Ethnicity: White Caucassian
Nationality: Roumanian
Place of Birth: Mangalia
Current Location/Residence: Tulcea,Romania

Hair Colour: Light brown
Eye Colour: Hazel
Tattoos/Piercings: Only ears pierced
Marital Status: Single
Sexual Orientation: Straight (but bisexual on RPG-s) [I'm a sinner,so ...]
Family Members: Mother,father and little brother
Pets: Only my brother
Occupation: Student
Ambitions/Dreams: Become a doctor,or a parachutist,or a pilot,like my dad,travel a lot

Favourite Colours: Red, baby blue & baby pink, silver, gold, white
Favourite Flavour: Strawberry Flavour!Salty or spicy. Not too hot, though.
Favourite Food: Pizza
Favourite Drink: Strwberry Juce, Orange Juce
Favourite Anime: Nana, Paradise Kiss, Umineko No Naku Koro Ni, Rose of Versailles, Strawberry Panic
Favourite Manga: Nana, Desire Climax
Favourite Book: Maitreyi, Sky Wedding, Memoirs of a Geisha
Favourite Film: The Bucketlist
Favourite TV Show: Don't have one
Favourite Video Game: Sims 3
Favourite Song: Umineko No Naku Koro Ni Opening (right now)
Favourite Hobbies: Books, ballet, travelling
Favourite Soundtracks/OSTs: Umineko No Naku Koro Ni Opening, Rose of Versailles Italian and French Opening
Favourite Genre: Romance, Yuri, Drama
Favourite Places: Those I Have Never Been
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Re: Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Irukandji Mar 08 Dec 2009, 22:08

Bun venit pe moon world..... Ca de obicei ma simt pitica.... Hey there !Love is here ! ^.~ 747390 Nu prea am ce intrebari sa iti pun, descrierea a fost destul de clara dar am totusi o curioazitate: De unde ai aflat de site? Azi i-am facut reclama prin diverse locuri si sunt curioasa daca asta a functionat. Ei bine... daca nu ai citit regulile iti sugerez sa o faci pentru ca nu imi place sa fac observatii:(....

in incheiere " Happy Posting and no spam "
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Re: Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Love Mar 08 Dec 2009, 22:29

Am citit Regulile,bineinteles.Insa nu iti face griji,nu sunt eu genul de user care face probleme pe site-uri sau forumuri.
Nu stiu daca incercarea ta a functionat intradevar,insa am aflat mai demult de forum,de pe •●๋°•^_^Bebilash World••●๋°• (imi cer scuze daca am facut reclama mascata,insa din moment ce forumul este deja afiliat aici m-am gandit ca nu este nici o problema).

Oricum,iti multumesc mult pentru intampinare si ... astept orice fel de intrebari in continuare.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Re: Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Kido X Mier 09 Dec 2009, 18:30

salut! bun venit pe forumul distractiilor si al discutiilor despre naruto si alte anime-uri!am cate va intrebari pantru tine! Hey there !Love is here ! ^.~ 113996
1.pentru prima impresie cum ti se pare Moon World?
2.vrei sa fim prietene?
altceva nu am am ce sa mai intreb deoarece observ ca ai dat multe detalii despre tine!
Distractie placuta!Hey there !Love is here ! ^.~ 602519
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Re: Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Love Mier 09 Dec 2009, 21:22

Hei, bloody angel ! =^.^= Merci pentru intampinare.Acum,bineinteles,raspunsurile la intrebarile tale.

1. Cand am vazut forumul nu mi s-a parut tocmai cine stie ce.Poate doar un alt forum anime, printre atatea altele la fel.Nu,nu am fost incantata,cel putin nu pentru inceput.
Ceea ce mi-as schimbat parerea,marturisesc, a fost momentul in care am citit Regulamentul si am vizitat cateva pagini.Nu,post-urile nu mi se par incredibil de complete si argumentate din toate punctele de vedere, insa exista membrii care mi-au atras atentia prin limbaj si prin idei.Nu mi-a placut Regula referitoare la Fan Fiction (pentru ca eu,personal,sunt mare fana a fic-urilor +16 ),insa m-am linistit in momentul in care am avzut ca a fost anulata.
Deci,ca raspuns la intrebarea ta.Prima impresie a nu a fost decat una obisnuita,insa mi-am schimbat-o destul de repede.Dovada este tocmai faptul ca m-am inscris.

2. Da,mi-ar place sa fim prietene.Nu sunt tocmai in cautarea prietenelor,insa pe forumuri este placut sa cunosti cat mai multe persoane noi cu care sa faci schimb de idei si opinii.

Din nou,iti multumesc mult pentru intampinare si,astept in continuare intrebari.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Re: Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Irukandji Joi 10 Dec 2009, 08:31

Ei bine Love apreciez foarte mult ca ai fost sincera in parerea ta despre site. De regula aceea de la fanfiction aveam mare nevoie atunci deoarece nu stiam cum sa bag un forum in alt forum... asa ca era mare dezordine pe acolo si nu toate ficurile aveau avertizare de varsta. Avand in vedere ca suntem toti de aici minori am cinsiderat ca este necesar ca cititorul sa stie ce citeste si sa isi asume raspunderea pentru ce face.... de aceea acum sunt separate de celelalte ficuri :D.
Am muncit mult sa fac un forum original ( pe cat posibil ) adaugand "Concursuri " pe care admina de pe bebilash lea copiat... dar nu incep sa ma iau acum la cearta deoarece am venit cu inca o idee care nu este posibila pe 3xforum, si anume adaugarea cluburilor la care doar membrii inregistrati in grup au acces. Voi mai lucra la asta acum ca vine vacanta deoarece nu prea am avut timp....Daca ai sugestii pentru a imbunatati site-ul le astept pe toate cu drag la " Sugestii " pentru ca telul meu e sa fac siteul sa infloreasca :D.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Hey there !Love is here ! ^.~ Empty Re: Hey there !Love is here ! ^.~

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum