Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Note ?

+9
Hanako-chan
SilverKat
Setsuna-sama
Love
Kido X
Kidu
Raluky
Moony
Angel
13 participanți

In jos

Note ? Empty Note ?

Mesaj Scris de Angel Lun 21 Dec 2009, 19:37

Laudati-va Note ? 783798 sau plange-tiva Note ? 583668 de notele voastre ...


Eu una nici nu ma plang nici nu ma laud cu notele mele sunt ... ok , nici chiar de 10 nici chiar de 2 Note ? 362913 se mai strecoara cate un 8 , 9 ... depinde cum am chef sa invat .
Anul trecut am avut un 4 la engleza ... noroc ca nu mi la trecut ... o urasc pe profa , eu si toata scoala bine ca a pleca Note ? 837465
Angel
Angel

Mesaje : 111

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Moony Vin 01 Ian 2010, 19:28

Am luat anul asta un 5,80 la geometrie.Nu l-a trecut,am avut noroc.
Notele mele din catalog sunt de la 10 la 8 in mare parte 10.
Se putea mult mai rau si nu ma stresez deloc.
Moony
Moony

Mesaje : 1110

http://lunaanime.3xforum.ro

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Raluky Sam 02 Ian 2010, 11:56

Notele mele? De la 3 pana la 10 :-"
De ce 3? Simplu...istoria X( ...luasem 2 dar profa ne-a dat la toti un punct in plus ^^
Well...la liceu am zis sa nu ma stresez ca in generala...consecinte? Notele mele :|
Raluky
Raluky

Mesaje : 81

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Kidu Sam 02 Ian 2010, 17:58

Asa notele mele variaza Note ? 34621 de la 6 la 10
cele mai mici note,deci am la biologie un 6 un 9 si un 8 fata de anu trecut numai 7 si 7,matematica:un 6 si un 7,franceza:6,10 si in rest am numai note de la 8 in sus deci este destul de bine ^^"
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Kido X Vin 08 Ian 2010, 20:58

Notele mele! Anul asta notele mele variaza intre 8 si 10 in mare parte 10!Se mai strecoara si cateva note de 9..vreo 4 sau 3 daca nu ma insel! Am un 8 la romana de la un test stupid T_T un 8 la geografie la fel tot un test Note ? 583668 si cred ca o sa iau un 8 si la fizica tot la test Note ? 194229
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Love Vin 08 Ian 2010, 21:12

Eu ... am cam lipsit anul acesta (eu sunt aia ... singura din orasu' meu, care s-a trezit sa se imbolnaveasca de gripa noua ; da' am supravietuit, nu va bantui inca ^__^ ), asa ca nu am dat inca toate tezele.In privinta notelor ...

Limba Romana - 10, 10, 10, 10, 10 si 10 in Teza
Matematica - 8, 9, 9, 9,9, 10, 10, 10 Teza 9
Limba Engleza - 10, 10, 10
Limba Franceza - 10
Chimie - 10, 10, 10, Teza 8
Fizica - 10
Biologie - 10, 10, 10 Teza 9
Geografie - 10, 10, 10
Istorie - 10
Educatie muzicala - 10, 10
Educatie plastica - 10, 10
Logica si Argumentare - 10, 10, 10, 10
Informatica - 9, 10
TIC (Tehnologia Informatiei si Comunicarii) - 10, 10, 10
Educatie fizica - Sunt scutita

Mai am de dat teza la chimie, limba romana si de primit teza la biologie si am emotii.Am lipsit mult de la scoala si am pierdut din materie, iar acum am de recuperat.Oricum, e destul de bine pentru primul an de liceu.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Setsuna-sama Sam 06 Feb 2010, 19:55

poi...Notele mele difera de la 5-10...chiar daca am si un 2 pe acolo.....
Cele mai mici note ale mele sunt la Fizica. Pur si simplu nu inteleg nimic. Adica inteleg numai cand explica ea, si vorbeste singura ca o moara stricata, dar cand sa spun ceva, ma blochez. Sau...atunci cand ne da teme, eu habar n-am cum sa scriu....nici ca dechid caietul... Note ? 9164 si nici nu vreau
Si 2-ul ala....v-am mai spus la medii de unde este. Pentru o tema nefacuta...
Setsuna-sama
Setsuna-sama

Mesaje : 123

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de SilverKat Vin 26 Mar 2010, 23:18

Eu nu ma omor cu invatatul, desi trebuie sa am grija pentru ca sunt a VIII-a si urmeaza liceul, dar sunt foarte multumita de notele mele, am de la 8 in sus + un7 la mate Laughing dar sunt multumita, sunt a doua la invatatura pe clasa O.o' nu stiu cum de...dar sunt norocoasa ^^ la desen am cele mai mari note, la ed. fizica si info...da' cine nu le are?
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Hanako-chan Joi 08 Apr 2010, 01:03

Pai notele mele sunt de la 7 in sus. Am un 7 la eng si un 7 la bio. In rest am numai 9 si 10. Oricum la cat invat eu e foarte bine Laughing. Nici nu ma stresez. Stiu ce-mi poate capu` si sper spre binele meu sa nu am note mai mici. Nu ca ma cearta cineva, dar vreau sa intru la un liceu bun dupa la o facultate buna si dupa sa fac ceva in viata happy. Oricum pana atunci mai este, iar eu... da`o incolo scoala ca ma doare undeva de ea Laughing
Hanako-chan
Hanako-chan

Mesaje : 63

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de For 4 Only Vin 10 Sept 2010, 10:56

Momentan notele mele sunt de la 8 in sus, nu stiu cum o sa fie de la anul don`t want to see La biologie am luat majoritatea notelor de 8 sau chiar 7 in zile proaste. Urasc materia asta dar imi place profrsoara. Nu ma cearta nimeni daca iau note mici insa ca "dosarele X" sa nu fie majite, incerc sa iau note bune.
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Fuzz Sam 11 Sept 2010, 08:47

De la 8 la 10
Mi s-a intamplat doar o data sa am 7 la mate ca ne-a dat lucrare neanuntata şi idioata de profa ne-a mai dat şi ceva ce nu invatasem -.-
Prea sweet
İn general de pe la 8 la 10
La mate am problemele cu 8 dar merge
Fuzz
Fuzz

Mesaje : 19

http://www.fuzzystyle.blogspot.com

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Kido X Dum 19 Sept 2010, 22:46

Am note de la 8 in sus...cam toate felurile
Am luat odata un 7 la romana -.- neah...n-a fost asa de rau dar nu am mai luat dupa aia
La romana la teste mereu am probleme si iau vreaun 8,daca iau 9 sunt super g=happy..mereu imi stric media cu testu la romana...diriga se trezeste sa le aduca la sfarsitul semestrului si ciu-ciu media 10 T__T
Dar nu pot zice ca sunt slaba acolo,sunt medie ^^
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Bobocel. Sam 02 Oct 2010, 19:31

Duu.. nici bine nu a inceput scoala (jilava) si am luat deja doi de 4.. Frumoss asa.
Si cel mai important am luat 4 la romana. Deci este descreierata. Am avut tema incompleta si m'a gasit pe mine nevoia de un creion. M'a ridicat in picioare m'a intrebat de un ex pe care nu il facusem. Ma rog si pe mine si pe colega mea. Mie mi'a zis sa stau jos si mi'a dat 4 lu colegamea nimik. Frate e nebuna ..
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de For 4 Only Dum 03 Oct 2010, 15:08

Sa vedem, stau bine cu notele (la inceputul anului, nu stiu cum o sa mai fie), pana in prezent. Am luat doar un 2 la geografie si asta imi sta pe creier. Stiu, stiu... cine nu ar vrea un 2 Laughing . Da, eu Note ? 719215 .
Limba Romana, intre 8-10, nu e printre preferatele mele, mai ales la analiza, teroare!).
Matematica, intre 7-10, pe asta chiar ca o urasc).
Limba Engelza, intre 8-10, imi place materia dar devine plictisitoare.
Limba Germana, 10, aici ma pot mandrii si eu cu ceva, am luat un singur noua si sunt mandra de el.
Biologie, 10, no coment .
Istorie, 10, nici aici no coment.
Muzica 7, groaza...
Desen, da, da 9-10
Si sport nu fac, am scutire, ce bine de mine!
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Hachi Sam 11 Dec 2010, 10:56

Nu pot sa ma plang de notele mele.Inafara de un 8 la geografie nu am note mai mici.Matematica ma omoara.Am luat un 7 odata noroc ca nu mi l-a trecut Note ? 575626
Ma mandresc cu faptul ca la italiana am numai 10.Macar atat sa fac si eu.
Si nu cred ca o sa iau note mici.Acum astept teza la mate Note ? 461333
Hachi
Hachi

Mesaje : 81

Sus In jos

Note ? Empty Re: Note ?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum