Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hy lume!

5 participanți

In jos

Hy lume! Empty Hy lume!

Mesaj Scris de Setsuna-sama Mier 03 Feb 2010, 21:07

Hello! Sunt Alexandra, pentru prieteni Ally, deoarece este mult mai usori de retinut, desi multi imi spun ca Ally vine de la Alina. Ei...ce sa fac? Nu toti gandim la fel. Doar nu pot sa spun Ale...pentru ca ar veni de la "Ale, oameni buni!"....am auzit asta, da nu mai stiu unde....Gata cu numele. Sa revin la descriere. Am aproape 14 ani si de abia astept sa ii implinesc, ca sa iau si eu buletinu. Poi...ce sa mai spun? Sunt fan anime, preferatul meu fiind Naruto desigur. Imi place sa creez rpc, favoritele mele fiind Setsuna [o ador], Noelle [care este o copie a mea, numai ca spre deosebire de mine, care sunt destul de zapacita, ea este un inger], Yume [verisoara lui Sasuke si Itachi] si...cam atat. Of...ce sa va mai zic? A da. Creez povesti de aproape un an, dar nu pot spune ca ma pricep, deoarece am prea multe idei in cap, nu le pot pune pe foaie. Momentan am 6 ficuri, unele neincepute, altele la care am scris numai primele doua capitole. Ascult muzica aproape toata ziua, care ma ajuta sa imi pun in oridine ideile. Cam atat.....bye Hy lume! 251508si scz ca am scris atata...da asa imi place sa ma descriu...
Setsuna-sama
Setsuna-sama

Mesaje : 123

Sus In jos

Hy lume! Empty Re: Hy lume!

Mesaj Scris de Kidu Joi 04 Feb 2010, 01:49

Hello bun venit pe forum am cate-va intrebari
Iti place cuplul sasusaku?
Care este culoarea preferata?
De cat timp lucrezi la rpc?
Inafara de naruto alte animeuri iti plac?
Care este animalul preferat
Si inca o data Bun venit pe forum sper sa te distrezi!
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Hy lume! Empty Re: Hy lume!

Mesaj Scris de Jellyka Joi 04 Feb 2010, 18:55

Bun venit pe-aci.Eu nu prea am auzit de "Ale,lume!" da' stiu ca majoritatea Alexandrelor li se spune Ale XD.Anyway,toti suntem diferiti^^Da,in primul rand,crede-ma,nu vrei sa-ti iei buletinu' Laughing.Cand am facut poza era frumoasa si cand am primit buletinu' nu mi-a mai placut atat de mult.L-am ascuns,asa,printre carti ca sa nu stie nimeni unde e.Idei de fic-uri am si eu destule dar m-am gandit sa le pun pe toate intr-unul singur chiar daca personajele nu se potrivesc cu aceasta tema :].Iar RPC-ul nu e de mine(cei care ma cunosc stiu ca in mine domina lenea).Bune venit inca o data,happy posting si celelalte.Ja'ne!
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Hy lume! Empty Re: Hy lume!

Mesaj Scris de Angel Vin 05 Feb 2010, 00:55

Buna .... Alexandra sper sa te simti bine la noi ... o da am cateva intrebari :D
1 : Iti place de Sakura ?
2 : Il urasti pe Sasuke ?
3 : Ce cuplu din Naruto iti place cel mai mult ?
4 : Care e id-ul tau?

Sper sa nu te superi ca ti-am pus aceste intrebari Kiss
Angel
Angel

Mesaje : 111

Sus In jos

Hy lume! Empty Re: Hy lume!

Mesaj Scris de Kido X Vin 05 Feb 2010, 14:11

In cele din urma am aparut si eu pe aici!
Urarile care le primesti oriunde:Bun venit pe forumul Monn World! Have a lot of funn!Sa postezi cat mai mult si sa iti faci foarte multi prieteni!
Niste intrebari:
1.Ce parere ai despre caini?
2.Iti place de Chrono din Chrono Crusade?
3.Care cuplu anime este preferatul tau?
4.Ce parere ai despre fantome,varcolaci,vampiri...paranormal?

Inca odata Bun Venit Happy Posting and NO Spam! Hy lume! 602519
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Hy lume! Empty Re: Hy lume!

Mesaj Scris de Setsuna-sama Vin 05 Feb 2010, 15:17

Hopaaa....n-am trecut 2 zile pe aici si deja primesc atatea intrebari si, bine-inteles, va voi raspunde la toate pe rand.

Prima - ^Kadiri^

1) Cuplul SasuSaku...eu una il detest.
2) poi....la rpc lucrez de 2 ani parca...nici eu nu mai stiu...
3) sigur ca da. Dupa Naruto, preferatul meu este "Yamato nadeshiko shichi henge", pe care il ador. daca vrei sa iti mai spun anime, iti spun... Kimi ni Todoke...si mult mai multe...numai sa fie Romance.
4) animalul preferat...ei bine, nu cred ca am unul...deoarece ador aproximativ toate animalele. Sa ma gandesc...poate gasesc unul....a da, am gasit: Tigrul.

A doua - Angel_luv_Saku

1) Ei bine...mie nu-mi place Sakura, deoarece are acel par roz, iar eu detest rozul, si atitudinea ei.
2) Nu pot spune ca il urasc pe Sasuke...da n-am cine-stie-ce relatie cu el...cum s-ar spune.
3) Cuplul favorit din Naruto...cred ca este "ShikaTema", chiar daca il ador pe Shikamaru Hy lume! 6671
4) Id-ul ti-l dau prin PM...ok?

Si ultima - ~Ralu-chan~

1) Despre caini?....Imi plac, avand in vedere ca am avut pana acum 10 caini... Si o intrebare pentru tine ce rasa iti place? Eu una chihuahuas...parca asa se scrie. Sunt atat de mici.
2) Mai intrebi? Imi place foarte mult, da nu vreau sa ma cert cu sysu Denny-chan, asa ca ma las.
3) poi....sunt foarte multe...iar preferatul meu este, pardon sunt cele formate de mn... SetsuKiba, GaaraSetsu si ShikaSetsu....Sper ca asta ti-a raspuns la intrebare
4) Pe o parte imi place, dar pe cealalta parte mi se pare ceva "brrrr"....n-am un cuvant pentru ce vreau sa spun

Hy lume! 447571 in sfarsit am terminat cu intrebarile
Va mai astept cu intrebari, la care va voi raspunde cu placere.
Setsuna-sama
Setsuna-sama

Mesaje : 123

Sus In jos

Hy lume! Empty Re: Hy lume!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum