Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

+2
Daelithal.
Irukandji
6 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Joi 25 Feb 2010, 20:30

Anime Sign are destul de multi vizitatori dupa parerea mea, insa foarte putini care se hotarasc sa se si inscrie... As vrea sa stiu care sunt motivele voastre ( vizitatori ) pentru a refuza sa va inscrieti. Poate asa vom face din comunitatea noastra un loc mai infloritor, pe placul tuturor.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Salut

Mesaj Scris de rty Sam 06 Mar 2010, 11:42

Poi in primul rand as veni cu o sugestie:dc nu incercati sa faci afilieri?chiar as fi interesata de chestia asta:)
In al 2 rand poate ar trebui schimbat fundalul:-?? facu t decineva care se pricepe sa lucreze in photoshop sau sa nu aibe culori mai sterse..
Si in al 3 rand..inca sunt in trecere deci poate o sa ma inregistrez dupa ce o sa vizitez mai mult site-ul
avatar
rty
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Chacha Joi 22 Apr 2010, 15:09

Pai ar trebui sa imbunatatiti culoare forumului si butoanele alea sa fie mai personalizate sa para mai calumea.Vad ca e un forum in floare dar mai trebui sa mai imbuntatiti. Am zis asta deja asa ca . Imi place asa ca idee si modul cum sunt araqnjate adica apuc sa vad mai usor ficuri si toate cele nu trebuie sa stau sa caut ore in sir. Dar mai trebuie lucrat si mai am sa mai vizitez siteul . De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? 602519 Si faceti rost de un membru.
avatar
Chacha
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de H.G. Sam 24 Apr 2010, 23:31

Un sfat...FACETI CEVA CU ASPECTUL FORUMULUI!!!
Am spus aspectul e de *****. Culorile arata ca *****.Sincer acum, cui ii place sa se uite la o chestie gri cu verde? Mie nu! Si mascota aia...Bleah! Me infior cand ma uit la ea. Fac pariu ca e colorata in pait. Haide. Recunoasteti. E stramba. Mai mult de atat. Zici ca-i handicapat saracu'...Saracu' ce o fi ca nu se poate spune sigur ce animal este.
Alt lucru...Hmm...Galbenul ala din interior...Nuanta de la **** e mai placuta...Si cu asta am zis tot legat de aspect.
Alta chestie prea va bagati in toate domeniile...E ceva de genu: What the ****? Ce **** ***** e aici? Prea mult ***** in oala! Va bagati pana in locuri unde apa e prea mare pentru voi si va inecati. Stop, frate! O fi un forum nou, in floare, in stup si inteleg nevoie de diversitate...Dar nu mamaliga, in halul asta.
Mda' va intrebati de ce nu imi fac cont, nu? Am raspuns la intrebare. Tare si clar. Poate fac si eu mofturi. Dar asta e purul adevar daca lasam la o parte orice urma de ************. forumul arata naspa!
avatar
H.G.
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Daelithal. Dum 25 Apr 2010, 00:05

Ok, ok, am prins ideea. Dar, o întrebare: ştii ce e ăla bun simţ? Ai auzit în viaţa ta de politeţe şi o exprimare fără astfel de cuvinte folosite doar de idioţi? Dovadă pură de incultură şi nesimţire, dar nu ştiu de ce mă obosesc să mă mir, suntem în România, la urma urmelor.
Informare [doar ca să ştii]: Aspectul va fi schimbat complet ~ şi nu, de data asta o vom face cei desemnaţi să se ocupe de aşa ceva, cu experienţă în materie de design şi programe, aşa că aşteaptă şi ai să vezi ce-a să iasă. Deşi, dacă plănuieşti să vorbeşti astfel şi pe altundeva, eu una m-aş lipsi cu desăvârşire de un astfel de membru..
Anyway, mulţumim pentru părerea atât de "sinceră" [deşi mi s-a făcut scârbă datorită limbajului, scuze, sunt sensibilă la limbajul de cocalar. xD]
Daelithal.
Daelithal.
Moderator Global

Mesaje : 639

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Psyhee Dum 25 Apr 2010, 12:33

Mda,persoana respectiva a simtit nevoia sa-si arate simtul estetic intr-o maniera pur imbecila.
Si mai mult de-atat ar fi inutil sa spun,prea multa bataie de cap si oricum n-ar baga la cap ce trebuie.Anyway,asa cum a spus si SaChan forumul urmeaza sa treaca printr-o schimbare,buna sau rea,e problema noastra.

PS:Ca sa nu aud/citesc vreun comentariu stupid(ca de,oamenii crede ca gandeste) acceptam criticile duresi sincere, dar sa fie inteligente,cu bun simt si fara injurii la adresa forumului/adminului/userilor etc.
Asa ca fuck off ^^ (srry dar nu m-am putut abtine u.u' -merita mai mult de-atat XD)
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Dum 25 Apr 2010, 13:02

Comentariul tau chiar mi-a smuls un zambet, la fel si cele ale colegelor mele De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? 362913.
Sincer, chiar nu aveam nevoie de insultele tale, si sa sti ca orice bob de mazare stie ca griul merge cu orice.
So... sa va arat de ce sunt asa de fericita De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? 362913.
H.G. ai bann pe I.P. pentru ca ai insultat forumul cu nerusinare si voi cenzura postul tau De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? 362913.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Lelia Mier 06 Oct 2010, 11:43

Mai Ideea e ca e forumul frumos si dragut, dar..am zis ar are prea multe reguli. Am si pe zup cont si acolo spamul este de 3 randuri aici 5 O.o este cam dur regulamentul. Inteleg q vreti ordine si e bine, dar prea multa autoritate alunga membrii forumului. Sad Eu cand ma inscriu o sa incerc a le respect desi macar la 4 randuri sa fie spamul =((
avatar
Lelia
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Mier 06 Oct 2010, 16:51

Multumim de complimente, iar acum vin lamuririle.
Initial am scris acolo, trebuie scrise minim 4 randuri, cu alte cuvinte 5 incomplete. Nu este atat de dificil, daca ai cu adevarat ceva de spus. Forumul nu este foarte lat si scrisul este mare. Daca scri in loc de 3, 5, 4, trei cinci patru, atunci deja de se umple un rand. Nu e dificil deoarece forumul nu este lat.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de mama lu Mier 29 Dec 2010, 09:39

MESAJ EDITAT DIN CAUZA CONTINUȚULUI INADECVAT

Este un forum serios, nu o mahala, așa că vă rog să respectați Regulamentul.
Orice mesaj care aduce injurii nefondate la adresa forumului va fi șters definitiv.


P.S. Mulțumesc pentru raport.Rămân datoare.
avatar
mama lu
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de For 4 Only Joi 30 Dec 2010, 12:33

Cred si eu ca era colorat in paint dar in fine...
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Joi 30 Dec 2010, 14:39

Ce era colorat in paint? Lamuritima si pe mine ca nu am prins mesajul @-)
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de For 4 Only Joi 30 Dec 2010, 16:14

Cred ca era vorba despre Sheny (sper ca i-am nimerit numele O.o ). Totusi as apare, am si eu o mata, colorata in Phototshop da' nu arata foarte realista...
Si mie mi se pare ca Sheny arata ciudat, nu imi pot da seama daca e lup sau caine sau daca e de amandoua. Asta e doar parerea mea.
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Vin 31 Dec 2010, 15:03

Hmmmm.... mie sincer nu mi se pare ca arata a desen animat @-)
Spoiler:

La colorat o tipa destul de priceputa in digital art @-)
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de For 4 Only Sam 01 Ian 2011, 01:20

Pai asta da dar eu totus cred ca se referea la asta:
Spoiler:
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Sam 01 Ian 2011, 17:23

ar fi stupid sa te referi la un desen expirat de 6 luni -.-'
Si oricum, oti userii vechi ( care au cam murit ) il iubesc pe sheny. Majoritatea de aici au contribuit la conceperea lui. Puteti gasi topicurile cu un simplu search "mascota" .
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de lol Lun 03 Ian 2011, 11:25

*Cenzurat*
avatar
lol
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Psyhee Lun 03 Ian 2011, 17:24

^ Probabil e de la tine,ca sa vezi,pana acum nu mirosea!
Oh,and get a life and stop talking shit XD Daca n-ai nimic inteligent de spus atunci stai in banca ta si nu mai manca stii tu ce,ca doar iti miroase nu?!

Si cineva sa-i stearga mesajul sau sa-l editeze >.>
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Irukandji Lun 03 Ian 2011, 18:08

Oke, asta a fost tare Laughing. Pe langa insulta lui de doi bani, replica ta a fost geniala. Thx! Miai adus putin zambetul pe buze.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de LOL Mar 04 Ian 2011, 09:05

Mesaj Editat

avatar
LOL
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de LOLOOUIJ Mier 05 Ian 2011, 10:41

EDITAT!!
Stiti cum se zie... fiecare vede in altii defectele lui.
avatar
LOLOOUIJ
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Psyhee Mier 05 Ian 2011, 20:34

Uh,s-o vad si p-asta o.o .Sincer,daca as fi in locul tau as renunta sa mai respir,doar asa ca sa fac un bine omenirii ^^
Oh si as mai citi si eu o carte doua poate chiar DEX-ul ca macar daca as vrea sa insult pe cineva as avea un vocabular mai dezvoltat de 10 cuvine. Sau ce crezi ca daca folosesti cuvinte d-astea mai...de la tara,ne sperii,uuu,stai ca incep sa plang.Come one!You can do beter than that! Push,push,hai ca poti,poti fi mai inteligent de-atat ! Dar,stai de ce-mi bat eu capul pentru un nimic inexistent ca tine?! Fuck off dude/girl/monkey/or what ever you are >.>
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Love Vin 07 Ian 2011, 22:52

Ok, hai că devinde cu adevarat amuzant.Nu cred că trec nici 2-3 zile de când n-am mai trecut pe forum și avem mesaje noi.Persoane hotărâte și insistente.Personal, admir asta.Adică să intrii măcar o dată la două zile pe forum (și pun accentul pe acest lucru, pentru că vizitezi forumul mai des decât un moderator ; rușine nouă - avem și viață personală pe lângă indentațile astea de pe internet >.> ), să citești tot ce s-a postat între timp (mai facem și noi cu schimbul, știi? câte o zi moderatorul, câte o zi administratorul, uneori chiar și graphic designer-ul ), să te enervezi pentru fiecare mesaj șters și să te obosesti să postezi over and over again același lucru.You must have an interesting life, kid.
Personal, eu mă simt magulită văzând că o persoana este atat de hotărâtă si ne lasă mesaje atât de des.Înseamnă că avem un forum destul de controversat, nu?Ne aloci ... cât?15 minute pe zi din viața ta?Înmulțește asta cu ... săptămânile alea pe care le-ai petrecut scriind mesajele de până acum și vei obtine ... cât?An hour ... maybe two.Interesting, huh?Eu n-am mai petrecut atata timp pe-aici ... de când?Din septembrie, nu?Well, eu zic sa ne simțim bine că cineva se străduiește să mențină activitatea pe forum ^^

Spor la treaba și succes în continuare.Vei ajunge departe someday.

P.S. Ma scuzati, din cand in cand incerc si eu sa-mi fac treaba de moderator pe-aici ... Si devine amuzant.Nu m-am putut abtine ^^
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de ASASASAS Lun 10 Ian 2011, 10:28

Comentaeiu sters din cauza unui limbaj de om idiot si prost crescut.
avatar
ASASASAS
Vizitator


Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mar 11 Ian 2011, 15:38

Dragi vizitatori, va rog eu foarte mult si din suflet. Daca nu va place forumul sau pur si simplu nu vreti sa va inscrieti [ ca nu va obliga nimeni] nu mai postati la vizitatori T_T.
Deci vorbesc frumos si va rog mult sa nu mai jigniti pe aici cu cine stie ce cuvinte desprinse ca sa nu mai zic mai departe ca nare rost.
Asa, vam rugat politicos, dulce fara jigniri. Daca aveti ceva intradevar de spus sau de obiectat , criticat despre forum, facetio mai fara cuvinte urate. Multumesc :]
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

De ce nu va inscrieti pe Anime Sign? Empty Re: De ce nu va inscrieti pe Anime Sign?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum