Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bleach - Cupluri

4 participanți

In jos

Bleach - Cupluri Empty Bleach - Cupluri

Mesaj Scris de Bobocel. Sam 10 Apr 2010, 21:20

Aici puteti sa va spuneti parerea. Care este dupa parerea voastra cuplul cel mai reusit. Ichigo-Rukia. Sau Ichigo-Orihime.

Eu una cred ca Ichigo - Orihime. De ce nu am idee. Poate ca personalitatile lor sunt atat de diferite. In orice caz mi se pare ca se potrivesc cel mai bine.
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Bleach - Cupluri Empty Re: Bleach - Cupluri

Mesaj Scris de For 4 Only Sam 28 Aug 2010, 11:14

Pe Orihime, nu oplac de fel insa pe Rukia da. La cum e Rukia s-ar potrivii mai bine cu Ichigo. Sau cum sa ii spun, Ichygo (cum ii sounea Nel Tu) Laughing . In fine, imi plac mai multe cupluri dar nu stau sa le numar pe toate. Iata cateva:

1. Orihime ah' Cifer - Nu stiu de c eimi place acest cuplu dar il ador foarte mult pe Cifer. Personalitatea lui si personalitatea lui Orihime sunt extrem de diferite dar asta le face sa se potriveasca. Cifer, rece, distant, in superioritata lui fata de gunoiul numit "lume" si Orihime, jucausa, vesela, timida si char puternica.

2. Rukia ah' Renji - Un cuplu foarte reusit insa, Rukia ri Renji nu prea dau dovada de sentimente unul fata de celalalt. Rikia este cum este, foarte foarte puterni si cu a vointa extraordinara. Si Renji, se potriveste destul d ebne cu Rukia.

3. Gin ah' Rangiku - Pur si simpli, fara ezitare, se potrivesc.Si Matsumoto e asa o obraznicatura... . Si Gin, atat de "rau". SI, imi place cum zambeste.

4. Toshiro ah' Karin - Asta nu stiu de unde am mai scoso dar cred ca merge, nu? Adica, de ce nu? Ii ador personalitatea lui Toshiro, pardon, Capitanului Hitsugaya. Si cand a venit spectacolul cu mingea, am stiut exact.

Cam atat, Bye Kiss

For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Bleach - Cupluri Empty Re: Bleach - Cupluri

Mesaj Scris de Kido X Mar 07 Sept 2010, 15:26

Dca postam cu ceva tipm in urma zicea prima data Ichigi-Orihime...dara cum:
Ulquora-Orihime...mai ales dupa ce am inceput sa citesc ficul lui Ullyu-chan
Rukia-Renji:pur si simplu se potrivesc prea bine *dupa parerea mea*...si sunt si prieteni buni :D
La inceput imi placea si Rukia-Ichigo...dar acum nu ma mai incat asa de tare
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Bleach - Cupluri Empty Re: Bleach - Cupluri

Mesaj Scris de StrippedxLust Lun 01 Noi 2010, 20:41

Ok eu sunt 100% pentru ichigo si rukia le sta bine in preuna si ichigo de multe orii chiar arata ca ii pasa de rukia si sunt adorabilii impreunaInca un cuplu care miar place  hitsugaya si momo sunt asa de dragalasii impreuna si hitsugaya o lupatat sa o apere pe momo intrun episod nu mai stiuu sigur episodu Astea is cuplurile care miar place
StrippedxLust
StrippedxLust
Graphic Designer

Mesaje : 479

Sus In jos

Bleach - Cupluri Empty Re: Bleach - Cupluri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum