Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti?

4 participanți

In jos

Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti? Empty Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti?

Mesaj Scris de Kido X Dum 15 Noi 2009, 15:23

Spuneti care dintre personajele din Bleach ati vrea sa fiti...si De Ce?

Eu as vrea sa fiu Rukia pentru ca e puternica(si fizic si moral) ,simpatiaca, desteapta,stie sa se apere si imi place cum se cearta cu Ichigo
Pe de alta parte mi-ar place sa fiu si Hitsugaya-este un bun strateg
RUKIA : http://www.bleachcommunity.net/gallery/data/media/27/bleach_rukia_06.jpg


Ultima editare efectuata de catre Lil'Ralu in Lun 04 Oct 2010, 20:11, editata de 1 ori
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti? Empty Re: Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti?

Mesaj Scris de Jellyka Dum 11 Apr 2010, 13:18

Trei randuri Miaunella XD.Editeaza-ti mesajul sau il sterg.

Well...Ca personaj as vrea sa fiu Yachiru.De ce?Pentru ca e roooz =w=...Nu,nu de aia.Ci pentru ca e amuzanta,draguta si nu cred ca are mai mult de 9-10 ani.Si vorbind de asta.Are un protector,cine altcineva daca nu Kenny-chan?Si sa nu mai vorbim de faptul ca are o putere spirituala(sau cum i-o spune,cum n-am Animax,n-am nici Bleach)foarte mare in ciuda faptului ca e o fata mica^^
Iar daca ar fi vorba de personaj masculin as vrea sa fiu Renji.Pentru ca e puternic,fara minte si se aseamana cu Ichigo,in plus,e personajul meu preferat dintre cele masculine.I love his hair ^o^.
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti? Empty Re: Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti?

Mesaj Scris de Soru 2009 Joi 29 Apr 2010, 19:59

Pai avand in vedere ca sunt baiat trebuie sa aleg unul nu? Laughing
Dintre toti astia il prefer pe Ichigo. De ce? Simplu pentru ca este si tupeist si curajos. Cu toate este si lenes nu suporta scoala ca si mine si multi altii si in plus este si cam zapacit si batut in cap. Mereu pus pe cearta, dar si de treaba. :D Deci cam tipicul meu.
Soru 2009
Soru 2009

Mesaje : 74

Sus In jos

Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti? Empty Re: Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti?

Mesaj Scris de For 4 Only Mier 29 Dec 2010, 20:31

Eu as alege... greu de ales, dintre personajele feminine as alege Matsumoto, nu stiu de ce, pur si simplu mi se pare amuzanta chit ca e foarte proasta ca sa zic asa. Totusi e o luptatoare foarte buna si se descurca bine si cand e presata.
Dintre personajele masculine as alege or pe Toshiro ori pe Ulquiorra dar mai degraba Ulquiorra. Este foarte rece dar foarte puternic. Plus ca imi plac cornitele lui Laughing
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti? Empty Re: Bleach - Ce parsonaj ati vrea sa fiti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum