Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Eu si prostiile mele

5 participanți

In jos

Eu si prostiile mele Empty Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de SilverKat Lun 19 Apr 2010, 19:26

Mentionez ca's dezastru in ceea ce priveste editarea happy
Eu si prostiile mele Tarjafan
Eu si prostiile mele Sig1
Eu si prostiile mele Neintitulat-1
Spoiler:
Desi umblu' prin programe de editat de mult timp, tot nu am reusit sa fac ceva care sa ma multumeasca, dar incerc...eh, avand in vedere ca ziua netu' pica din 2 in 2 minute, chiar mai des, nu prea am ce face
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de Simona (: Lun 19 Apr 2010, 20:11

Hey.^^
Trec si eu pe aici.
Mai intai o prima intrebare: Ce program folosesti pentru editare?
Asa deci o sa o iau de la sig-uri si am sa comentez pe rand la ele.

First signature:
Imi place back'ul chiar daca roz-ul nu e preferatul meu, insa renderul nu prea se potriveste cu back'ul. Textul imi place, lai pozitionat bine iar cel mai mult imi place ca ai folosit doua stiluri de font si nu doar unu. ^^

Second singature: Aceasta este favorita mea <3. Imi plac mult brushurile folosite, textul back'ul si renderul <3. Intr-un cuvant tot ;x. Deci nu am ce sa comentez

Banne'rul: Mie una imi place bannerul. Effectele sunt bine plasate iar renderul lai pozitiozat minunat. Insa ai scris cam mare 'Anime Sign'. Chiar daca este in culori mai reci mie una imi place. <3 * deoarece eu cred ca ma reprezinta culorile inchise xD"

Cam atat am avut de spus.
Gambate si te astept si cu alte lucrari.^___^
Simona (:
Simona (:

Mesaje : 265

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de Psyhee Lun 19 Apr 2010, 20:30

Hai ca trec si eu pe-aici.Ok,deci:
1.The stamp,dragut si la obiect,este ceea ce trebuie,no comment (mie nu-mi ies Eu si prostiile mele 267547 )
2.Prea roz background-ul si nu se potriveste cu personajele,poate doar ca emana energie cat cuprinde.
3.Genial si nimic mai mult.(chiar daca e roz) *.* Totusi ar fi trebuit sa-i pui si un border simplu o.o
4.Cred ca esti singura care a facut ce trebuie cu Shenny Eu si prostiile mele 267547 Adica arata foarte tare si ai indeplinit cerintele adminului,pacat ca nu-i mov.Cat despre marimea textului.E perfecta,atrage atentia cat se poate de mult si nu stiu,da bine la vedere ca sa zic asa XD

Concluzia:keep it up~
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de SilverKat Vin 23 Iul 2010, 14:37

Thanks ca ati trecut pe-aici ^^

Nu m-am mai jucat in photoshop de mult timp, abia acum am mai facut cate ceva >.<

Spoiler:

Nu stiu de ce, dar majoritatea chestiilor ies roz Laughing weh...un banner facut la plictiseala, am folosit la chestii pe-acolo ...

Eu si prostiile mele Kakashi
Eu si prostiile mele Avatarkakashi-> ar fi fost culmea sa iasa si asta roz Eu si prostiile mele 317338


Eu si prostiile mele Lonely



Eu si prostiile mele Vintageds


Eu si prostiile mele Bbbb



Eu si prostiile mele Untitled-1copy



V1 Eu si prostiile mele Vinnnntage2


V2Eu si prostiile mele Vinnnntage

Cam asta am mai facut


Cool
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de TeeChan Vin 23 Iul 2010, 18:46

Dacă tot sunt prin zonă.. :]
Deci bannerul e drăguţ deşi prea bate la ochi o.o şi scrisul..da' e kawaii Eu si prostiile mele 317338.Aşa sigurile..cel cu Kakashi este simpluţ şi cred că puteai mai bine,neh? le ai bine cu poziţionarea scrisului,al doilea sig îl ador <33 adică modul în care ai lucrat şi la fel şi ultimul cu cele două variante,btw poza este adorabilă x3 şi back-ul chiar dacă semnătura fără pattern parcă e mai clară.Al treilea sig deşi este bright şi încărcat cu acele texte..e destul de drăguţ,cel de-al patrulea prea bate spre roz,culoare ce nu o prea agreez da' la sig merge prea bine,îmi place cum l-ai lucrat :] iar la semnătura roşie,pata acea roz mai deschisă strică toată treaba...Anyway te descurci destul de bine.
Spor la lucru în continuare şi te mai aştept p'aci :]
TeeChan
TeeChan

Mesaje : 444

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de Insane Tenshi Sam 24 Iul 2010, 15:16

Huhu noi creatii pe aici :3.
Pai bannerul ala daca nar fi roz miar placea, dar imi sare in ochi :-". Signul cu Kakashi e simplut, mai puteai adauga niste burshuri sau efecte sa scapi de goliciunea aceea.
Ey bine restul imi plac XD sunt reusite deci nam ce sa mai comentez la ele.
Am o mica cerinta. :o3 pot sa folosesc semnatura a doua cu lonely please * puppy eyes* :O3 ? Pe asta o ador, si in plus albastrul ala e foarte kawaii Love
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de Psyhee Lun 26 Iul 2010, 19:44

Oke si eu p-aci,deci,banerul e foarte dragut ,ma bucur ca backgroundul se potriveste foarte bine cu personajul ^^ Totusi textul World of colours e prea curcubeu pentru nuantele de roz/rosu din restul banneruui.

Semnatura cu Kakashi e naisu,chiar daca backgroundul e simplu ti-a iesit bine.Da se mai puteau adauga efecte insa este reusita si asa cum e XD Avatarul de asemenea.

Ce-a de-a doua semnatura e si mai reusita.Se vede ca ai evoluat mult si ai invatat cum se folosesc texturile si brushurile .Cu toate astea cred ca ar fi aratat mai bine fara frunza aia acolo.Puteai s-o stergi si sa lasi doar liniile.

Cea de-a treia semnatura este preferata mea *___* N-am ce-ti reprosa.Mai mai ca-mi vine sa ti-o fur Eu si prostiile mele 267547
A patra semnatura e la fel de geniala doar ca personajul pare ca se uita dupa OZN-uri tinand cont de luminita aia din fata ei Laughing

A cincea semnatura nu e prea reusit.In primul rand in partea dreapta apare un roz prea strident care nu-si are locul acolo.De asemene nici fontul folosit nu-i prea potrivit.

Si in sfarsit ce-a de-a sasea semnatura care e kawa-kawa n.n Prefer varianda a doua pentru ca e mai clara insa nici prima nu-i rea,acum depinde de gusturile fiecaruia .

ThE EnD ~

Astept si alte creatii XD
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de Simona (: Mar 27 Iul 2010, 16:13

Trec si eu pe aici ^^.
Inprimu rand doua intrebari:
1. Cercurile alea de la a II-a lucrare este brush textura etc.? Indiferent de ce o fii, mi le imprumuti ? *puppy eyes*
2. Si font-ul folosit la ultima lucrare cum se numeste ? o.o

Acum am sa zic cate ceva despre fiecare lucrare:

Prima lucrare: Imi place cum ai folosit culorile, dar este cam goala, daca mai adaugai cateva era si mai buna .

A doua lucrare: Deci pe asta o ador 8->. Imi plac culorile ectrem de mult, effectele, brushurile, etc. Buna treaba.

Iar restu care urmeaza: Idem^

Astept si alte lucrari.
Succes in continuare. ^___^



Simona (:
Simona (:

Mesaje : 265

Sus In jos

Eu si prostiile mele Empty Re: Eu si prostiile mele

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum