Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

=Salutare tuturor=

+6
roxy_chan
StrippedxLust
Dya :]
Insane Tenshi
Daelithal.
Yukirin
10 participanți

In jos

=Salutare tuturor= Empty =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Yukirin Mier 19 Mai 2010, 20:20

=Salutare tuturor= 251508 Salutare. Ma numesc Gabi si sunt o fire prietenoasa,sociabila si uneori cam nebunatica =Salutare tuturor= 362913
Daca va intrebati de ce m-am inregistrat pe acest forum? Ei bine pe linga faptul ca imi plac animeurile =Salutare tuturor= 177435 =Salutare tuturor= 177435 =Salutare tuturor= 177435 iubesc sa citesc si sa scriu fan-ficuri (desi am multe de invatat) si sunt o persoana dornica sa isi faca prieteni,iar pareti super de treaba =Salutare tuturor= 851396 .
Daca cineva are vre-o curiozitate in ceia ce ma priveste,nu ezitati sa intrebati =Salutare tuturor= 602519 .Dar pina atunci Sayonora =Salutare tuturor= 7809
Yukirin
Yukirin

Mesaje : 17

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Daelithal. Mier 19 Mai 2010, 20:25

Hm, welcome here. ^^
Întrebări, să vedem:
Anime preferat?
Manga preferată?
Ce gen de muzică asculţi?
Deh, cam atâtea îmi trec prin cap, îţi mai spun doar: nyappy post and have fun~
Daelithal.
Daelithal.
Moderator Global

Mesaje : 639

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Yukirin Mier 19 Mai 2010, 20:43

Ciao =Salutare tuturor= 851396 Multumesc pentru primirea calduroasa.

Animeul meu favorit e Naruto =Salutare tuturor= 177435 =Salutare tuturor= 177435 si mereu va fi animeul nr 1 pentru mine
Imi place sa citesc manga,dar atunci cind dispun de timp si rabdaare la ce temperament am eu =Salutare tuturor= 362913 deci nu am o anime manga favorita,dar la moment citesc Delth Note =Salutare tuturor= 177435
Ascult orcare gen de muzica,exceptie facind manelele =Salutare tuturor= 545863 (scuze iubitorilor de manele pt emoticonul verde =Salutare tuturor= 48215 )

Daca mai sunt intrebari,scrieti-le,chiar daca nu voi raspunde imediat,ele numaidecit vor fi citite =Salutare tuturor= 851396
Yukirin
Yukirin

Mesaje : 17

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mier 19 Mai 2010, 20:51

Yepii avem aici numai antimanelisti, =Salutare tuturor= 362913 Fii linistita Yukirin pentru ca nimeni de pe aici nu asculta acest ''gen'' muzical plagiat . Iti urez bun venit pe forum, sper sa te distrezi si sati placa aici. Happy posting and no SPAM!^_^
Speram sa te intelegi aici si sati faci prieteni =Salutare tuturor= 177435
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Dya :] Mier 19 Mai 2010, 21:56

Salut Yukirin! Bun venit pe acest forum...
Speram sati placa aici si sa te intelegi cu toti... Respecta reguliile si happy posting...
Apropo sunt foarte multi antimanelisti aici si da, au obicei prost soferii de transport sa puna manele pe microbuz...
T-T"...
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Yukirin Mier 19 Mai 2010, 22:15

Multumesc mult pentru primirea calduroasa pe care mi-ati oferit-o =Salutare tuturor= 7809
Nu va faceti griji foi fi cel mai exemplar user si nu voi incalca regulile =Salutare tuturor= 48215
(imi cer scuze pentru modestia falsa de care am dat dovada =Salutare tuturor= 362913 ,dar am incercat sa dau un aer de amuzament =Salutare tuturor= 851396 )
Yukirin
Yukirin

Mesaje : 17

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de StrippedxLust Joi 20 Mai 2010, 04:56

Bine ai venit pe forum sper sa te distrezii aici si sa iti faci prietenii
Si happy posting
O si cu manelle cui nu i se face rau cand aude de ele (mie cel putin mi se pare cel mai prost gen de muzica daca il po numi asa)
Si am intrebare: ce manga ai citit?
Si cam atat si wellcome here
StrippedxLust
StrippedxLust
Graphic Designer

Mesaje : 479

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de roxy_chan Joi 20 Mai 2010, 08:03

salutare gabi bine ai venit printre noi....URAAA INCA UN ANTIMANELIST....bravo tie...
aaa si esti si foarte modest pe desupra....glumesc glumesc
aici toti suntem o fire amuzanta sa stii din cate am vazut si eu pana acum
nici eu nu sunt inregistrata decat de vreo 2 zile =Salutare tuturor= 602519
intrebari nu mai am pentru ca s-au pus deja sus...Incantat de cunostinta >:D<
roxy_chan
roxy_chan

Mesaje : 30

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Jellyka Joi 20 Mai 2010, 10:24

Hai sa dam mana cu mana...Suntem toti antimanelisti,Yukirin ne face sa dezavaluim secrete Laughing.Da,nu pot spune ca n-am ascultat manele la viata mea,dar spun adevarul,ma ia cu durerile de cap cand le aud.Asa,bun venit pe-aci,dupa cum am mai spus,dezvaluiesti secrete,intrebari...Am doar una daca nu te superi...De unde esti? :]...Aaaa...Si atat momentan.Ja'ne!Distreaza-te,vad ca Iru-chan nu prea intra asa de des pe forum :]]
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Yukirin Joi 20 Mai 2010, 13:59

Ciao tuturor =Salutare tuturor= 7809 Multumesc mult pentru noile uarai =Salutare tuturor= 504924 si mie imi pare bine sa va cunosc =Salutare tuturor= 602519 Mersi mult Sanako-chan pentru ca ai zis ca fac sa va fac sa dezvaluiti secrete, a sunat ca un compliment pentru mine =Salutare tuturor= 600469 . Sper ca faptul ca am zis ca am o modestie falsa, nu v-a facut o impresie proasta despre mine =Salutare tuturor= 793566 . Deci acum sa raspund la intrebari:
-Am citit doar doua manga:Naruto si Death Note =Salutare tuturor= 177435
-Desi cu gindurile traesc in ''Orasul viselor'' fizic sunt din orasul Chisinau,Republica Moldova =Salutare tuturor= 851396
Yukirin
Yukirin

Mesaje : 17

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de TeeChan Joi 20 Mai 2010, 14:39

Heh iar ajung ultima,am şi eu un obicei..mda,mă plâng acum să trec la subiect:
Welcome here,dear,nyappy posting and have fun! ^^ întrebări nu am că văd că deja ţi-au fost adresate.

See ya around!
TeeChan
TeeChan

Mesaje : 444

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Psyhee Joi 20 Mai 2010, 15:00

Daca Tee-chan e intarziata eu sunt mama intarziatilor =Salutare tuturor= 267547
Soo,ma bucur sa vad din ce in ce mai multi useri noi. Asa ca bun venit in mica noastra comunitate sper sa ai parte de o sedere placuta si sa te vedem cat mai des. ^^ Nu trebuie sa te scuzi pentru modestia falsa (care apropo se numeste ironie XD ) pentru ca eu persoanal apreciez o persoana care stie sa fie ironica/sarcastica in orice situatie ~
Deci welcomz si la cat mai multe posturi ^.~
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Yukirin Joi 20 Mai 2010, 15:17

Ohayo ''Mama a intirzierilor'' =Salutare tuturor= 267547 .Multumesc pentru primirea calduroasa =Salutare tuturor= 177435 tie si tuturor care mi-ati scris, sunteti tare draguti =Salutare tuturor= 504924 . Imi pare bine ca iti plac persoanele care se auto ironizeaza =Salutare tuturor= 177435 asemenea mie =Salutare tuturor= 851396 .Desi trebue sa recunosc ca nu accept de la orisicine ironia pe seama mea =Salutare tuturor= 52377 =Salutare tuturor= 362913 .
Apropo, sunt sigura ca aceasta comunitate mica va in curind O COMUNITATE MARE =Salutare tuturor= 602519 .
Yukirin
Yukirin

Mesaje : 17

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Hiro Aizawa Vin 21 Mai 2010, 07:56

aoaleuuu...si se mai vorbea de intarzieri....pai psyhee daca u esti mama intarzierilor yos regele intarzierilor....sa tre sa Subiect...
BINE AI VENIT!printre noi yukirin.....in curand o sa ajungem sa se numeasca acest forum ANIME ANTIMANELISTI Laughing =Salutare tuturor= 113996 .....bine ai venit incaodata =Salutare tuturor= 24904
Hiro Aizawa
Hiro Aizawa

Mesaje : 62

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Yukirin Vin 21 Mai 2010, 13:13

Bine te-am gasit Itachi =Salutare tuturor= 851396 . Multumesc mult pentru urare =Salutare tuturor= 177435 si cred ca ai mare drepte, in curind se v-a numi ''Anime antimanelisti'' =Salutare tuturor= 362913 daca adminii vor fi deacord sa schimbe titlul forumului =Salutare tuturor= 362913
Yukirin
Yukirin

Mesaje : 17

Sus In jos

=Salutare tuturor= Empty Re: =Salutare tuturor=

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum