Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Buna tuturor^^

3 participanți

In jos

Buna tuturor^^ Empty Buna tuturor^^

Mesaj Scris de Ryan Vin 28 Mai 2010, 18:11

Salut,ma numesc Andreea,am 12 ani si jumatate si imi place aici.Imi place muzica,sa ma dau pe skateboard,pe role...imi place natura...sunt nascuta intr-o zona montana,si imi place sa merg in padure.
Cantareti/Cantarete preferate sunt Miley Cyrus,Demi Lovato,Selena Gomez,Ashley Tisdale,Mitchel Musso,Emily Osment,Vanessa Hudgens,Avril Lavigne...si formatii preferate...Jonas Brothers.
Imi plac sa lucrez cu Photoshop,imi place mult grafica.Sper sa imi fac multi prieteni aici!
Ryan
Ryan

Mesaje : 14

Sus In jos

Buna tuturor^^ Empty Re: Buna tuturor^^

Mesaj Scris de Insane Tenshi Vin 28 Mai 2010, 18:41

Bun venit pe forum Ryan! ^_^ Speram sa te distrezi pe aici si sa respecti reguliile.
Sper sati placa aici. Iti urez happy posting si cu mare grija la SPAM!
Sa scrii trei randuri intregi minim. ^_^
Cam atat am avut de spus! Byez Buna tuturor^^ 7809 apropo dintre toate cantaretele si mie imi place Selena si formatia Jonas Laughing
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Buna tuturor^^ Empty Re: Buna tuturor^^

Mesaj Scris de Jellyka Vin 28 Mai 2010, 19:06

Da,eu ii urasc,dar la serialul Jonas ma uit Laughing.Asa,bun venit Andreea e-aci.Mey,te cunosc de undeva?Ma doare capu' acu' ca incerc sa-mi amintesc da' stiu ca am auzit de Ryan de pe inca un forum XD.Anyway,intrebari nu am....Aaaa...Posteaza feiricta ca ai unde si...Fii activa...Fericita etc...Ja'ne!(Damn,fir-ar ele de trei randuri XD)
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Buna tuturor^^ Empty Re: Buna tuturor^^

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum