Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Echipa de fotbal preferata.

3 participanți

In jos

Echipa de fotbal preferata. Empty Echipa de fotbal preferata.

Mesaj Scris de Jellyka Mar 22 Iun 2010, 18:51

Aici veti pune echipa voastra de fotbal preferata,de ce e preferata,cateva informatii etc.etc.Avand in vedere ca unii dintre voi s-ar putea sa nu mai aveti asa preferatele echipe caci Ceahlaul Piatra Neamt,Unirea Alba Iulia,Pandurii Tg.Jiu si Poli Iasi au cam cazt in Liga a II-a Laughing.Pentru altii e un motiv de fericire deoarece Petrolul Ploiesit(si alte echipe) au intrat in Liga I :]

Whatever.Incep eu.Echipa mea preferata de fotbal nu e alta decat FC Timisoara.A ajuns pe locul V acum la sfarsitul etapelor.Ce pot sa spun...Daca demisiona bietul Sabau Exclamation .Adica,bietul...La sfarsitul meciurilor strigau sa-si dea demisia.Deci le-a indeplinit dorinta :]].Asa,va pot enumara jucatorii care sunt acum,care au venit in iarna,care au plecat in iarna...Si cum as putea sa-l uit pe Gigel Bucur,cel mai bun dintre toti?Cu Parks si Goga faceau un trio castigator...De ce plecasi Gigele? Laughing.Whatever,si Contra e bun mai ales ca el e cel care are cea mai multa experienta in fotbal...Cred...La 35 de ani,fiind cel mai batran...Iar impreuna cu Goga si Parks fac un trio castigator Laughing.Antrenorul era Sabau...Pe vremuri...Acum cia vine un italian,Trompeta(Trombeta)...Da,cel mai bun antrenor a fost Gabi Balint care aducea Timisoara pe locul I daca pe cand jucau cu Urziceniul,ei(adica Urzicenii) se zbateau,Timisoara abia daca alerga.Si sa l-au pierdut si p'asta.Cred ca toata luumea stie ca alb-violet e culoarea noastra,nu? :]
Echipa de fotbal preferata. Blazonpolitehnica1921

P.S.Sa nu va aud cu "eu nu sunt suporter,nu tin cu nicio echipa" pentru ca il voi considera SPAM. =______=
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Echipa de fotbal preferata. Empty Re: Echipa de fotbal preferata.

Mesaj Scris de Dya :] Mier 23 Iun 2010, 16:54

Bine ca ai deschis un topic cu asta... Pai pentru inceput tin cu o singura echipa...Aceea e Steaua. :))
Tin cu ea de cand eram mica si inca tin...Nu ma intrebati de membri ca habar nam, dar mia placut mie ca e buna si am auzit ca o dirija Gigi Becali... :))
Acum nu mai tin cu nici o echipa inafar de ea si nici numi schimb optiunea.
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Echipa de fotbal preferata. Empty Re: Echipa de fotbal preferata.

Mesaj Scris de Kidu Joi 24 Iun 2010, 07:48

Pai tin cu Dinamo echipa mea favorita de cand eram mica.Desi nu stiu doar cati-va jucatori Echipa de fotbal preferata. 362913 .
Clubul Dinamo a luat fiinta in primavara anului 1948, mai precis la data
de 14.Mai.1948, cand a avut loc fuziunea dintre Unirea Tricolor Mai si
Ciocanul Bucuresti.
In 2001 Dinamo castiga din nou Cupa Romaniei iar in 2002 "alb-rosii"
cuceresc pentru a 16-a oara titlul de campioni. Un an mai tarziu, Dinamo
cucereste a 10-a Cupa a Romaniei dupa un sezon macinat de probleme.
Si alta ar fi echipa orasului meu Echipa de fotbal preferata. 267547 Victoria Amara a facut parte din ea si verisorul meu fac parte acum 2 vecini.
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Echipa de fotbal preferata. Empty Re: Echipa de fotbal preferata.

Mesaj Scris de Jellyka Joi 24 Iun 2010, 17:56

MaDu,trebuie ca-l stii pe Torje de la Dinamo care in zilele cu soare a fost si pe la FC Timisoara. Acum, ca luasera echipele vacanta de la sfarsitul etapelor, Torje s-a intors acasa la parintii lui(mai exact,la Timisoara) si acum cateva saptamani tata imi tot spunea ca-l vede pe Torje la magazin si ieri(cand treceam cu masina pe langa parc) i-am aratat blocul de vizavi si l-am intrebat daca acolos ta Torje.Da,deja eram sigura ca acolo sta Laughing.Anyway,nenea dinamovist sta incredibil de aproape de mine doar ca eu ma duc la magazinul de sub mine cand vreau sa-mi iau ceva si mi-e lene sa trec strada pana la alalalt Laughing. Ce-i drept e ca, intr-o zi,cand venise tata din parc mi-a spus ca un copil care se juca pe-acolo a strigat (ca apucatu') in gura mare "Urasc dinamovistii!!!".Asta chiar a fost tare faza.Plus ca si eu am ajuns sa-i vad pe parintii lu' Torje.Numai pe el nu =_______=
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Echipa de fotbal preferata. Empty Re: Echipa de fotbal preferata.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum