Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

+7
SilverKat
Irukandji
Jellyka
Kidu
Raluky
Kido X
In love ...
11 participanți

In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de In love ... Joi 05 Noi 2009, 21:25

Pai , mie imi place foarte mult de trupa Blaxy Girls ! Sunt super tari ! Canta frumos si au niste videoclipuri interesante ! Mie mi se par super !

Care este cantaretul/cantareata/trupa voastra preferata ?




In love ...
In love ...

Mesaje : 95

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Kido X Vin 06 Noi 2009, 11:37

da imi place blaxi girl!
dar pereferatii mei sunt tokio hotel_ imi place si eminem si green day si jay-z!
si aseara la EMA! TOKIO HOTEL a castigat premiul MTV [pt cea mai bune trupa! Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata 48574
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Raluky Mier 16 Dec 2009, 20:22

Preferatii mei sunt Nickelback :D
Dar ador si WIthin Temptation,Flyleaf,Shakira (o ascult de la 5 ani),Fara Zahar, Hiq si mai sunt...dar na acestia ii ascult cel mai des"D
Raluky
Raluky

Mesaje : 81

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Kidu Vin 25 Dec 2009, 16:53

Preferatii mei sunt Tokio Hotel il ador mai ales pe Tom Kaulitz e atat de frumos desii e cam golan ... dar totusi il ador mai ales cum se imbraca si cand zambeste morii Love si sormea care asculta manele .... a recunoscut ca el e cel mai frumos si Bill e dragut e mai inalt ca Tom desii sunt gemeniie inalt cu vreo 8 cm fata de Tom el nu isi alege bine frizurile cateodata isi face unele -.- dar canta bine Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata 29458
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Jellyka Vin 25 Dec 2009, 17:10

Hm...Dj Project,cu tot cu Elena dar s-a despartit de trupa pentru o cariera solo iar acum in locul ei a intrat Giulia XD.Ma rog,principalii trupei si cei care au creat-o sunt desigur Dj Max si Dj Gino Manzotti...Elena era doar vocalista.Sunt o trupa draguta dupa mine,fac remix-uri frumoase(sa fi ascultat voi "Say goodbye" remix din partea lu' Dj Project,pun pariu ca va place Connect-R XD,sau melodia lui no.7 nu mai stiu cum se numes,tot remix din partea lui DJ Project) asa ca de ce sa nu-mi placa?Si pe langa ele se mai arata si The Ting Tings,o trupa indie-pop,imi place mult cum canta XD
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Irukandji Sam 20 Feb 2010, 15:15

Am mai multe trupe : FLOW, Nightwish ( Ador vocea tarjei, care seamana cu a mea Laughing ), Red hot chilli papers, Nirvana, Phoenix.
Cam astea ar fi... Mai am si altele insa eu ascult Rock in general. Cand o sa ascult eu tokio hotel, Inna, sau Lady Gaga sa ma duceti la spital ca inseamna ca e cv lipsa in creierul meu. Nu mai sunt normala. In fine, cam astea ar fi.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de SilverKat Vin 26 Mar 2010, 22:55

Soyeopdo, in sfarsit am gasit pe cineva caruia sa-i placa Tarja
Nightwish(vechea formatie, cu Tarja) Nu pot exprima ceea ce simt cand ascult melodiile cantate de Tarja, am o admiratie enorma pentru ea, dar si pentru restul trupei ^^ as putea sa ascult ore in sir melodii cum ar fi: Wishmaster, Nemo, Creek Mary's blood, Planet Hell, Dark chest of wonders, Sleeping sun, Bless the child, Wish i had an angel, Over the hills and far away, Ghost love score si multe alte melodii. Este si va ramane trupa mea preferata, chiar daca s-a destramat Sad.
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Maya Joi 08 Iul 2010, 17:52

Evanescence,Paramore,......ar mai fi de depravata distrusa cretina ticnita excentrica dezaxata bizara si ciudata Lady GaGa nu sunt fan No 1 dar asculta varamea si na am luat si eu 50% "virusul" Laughing Cantarete/Cantareti/Formatii romanesti nu prea nu pentruca nu au talent ci pur si simplu nu ma regasesc in versuri mai ascult Taxi si Inna . Acum imi amintesc ca ascultam o formatie de Goth - Metal - Simfonic : Lacrimosa .Acum ascult cel mai des Katy Perry ft Snoop Dogg - California Gurls (daca nu gresesc numele)
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Insane Tenshi Joi 08 Iul 2010, 18:15

Incadrez aici pe locul 1 Olivia are o voce extraordinara si este modesta.
Locul 2 il are fara doar si poate Cascada iarasi niste melodii hip-hop, pop excelente si celebre.
Locul 3 o plasez pe Boa, talentata si care are miscari de invidiat. Si este originala, asa ca Gaga draga dute la culcare si lasa adevaratele talente sa faca furori. Love
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Maya Joi 08 Iul 2010, 18:32

Ai dreptate Denissu-Chan Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata 714610 ar fi trebuit sa o mentionez si pe Cascada are melodii nemuritoare si superpe preferatele mele fiind "I need a miracle" sau "Everytime we touch" sunt foarte muuulte filme pe youtube care care le au pe fundal.....+ ca le am si pe telefon.Din pacate toti suntem victime ale muzicii facute din 4-5 butoane si ale vedetelor aparute peste noapte
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de FeliX Joi 08 Iul 2010, 20:16

Pai... Cantareti favoriti:
1. Prima este Kerli, pentru ca are o voce extraordinara si o imaginatie doarte bogata. Si este si originala Love
2. Spike...ehh nu e prea recunosc, dar face melodii tari xD Daca nu suportati injuraturile, nu vi-l recomand O.O.

Trupe:
1. Tokio Hotel 8->Ahhh, ii ador pur si simplu ;xStilul lor, cantecele si concertele sunt extraordinara ;x
2. ShinWha: Este veche trupa si s-au despartit dar eu una acum i-am descoperit. M-am indragostit de melodia Yo [ascultati-o xD e foarte buna ]
3. Three Days Greece ;x Toti ii stiti....Dar imi plac, desi nu-s fan inrait xD
FeliX
FeliX

Mesaje : 55

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de For 4 Only Vin 16 Iul 2010, 22:27

Pai imi plac mai mult trupe.
The Rasmus Tokio Hoel Nightwish WIthin Temptation Evanescence Static-X si multe altele.
Ar mai fi cantareti de Jazz, adica nu char Jazz dar daca asculti ti se pare ca e spre Jazz. Eu v-a recomand sa o ascultati pe Jonette Napoiltano, are un nume ca naiba dar o voce extraordinara.
Love
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Kido X Dum 19 Sept 2010, 16:40

Pai tinand cont ca nu mai sunt cu Tokio Hotel,m-am plictisit
Formatii:
Bing Bang <33
B2st
Cinema Bizarre(J-Rock)
Nightwish
Red hot chili papers
Green day
Linkin park

Cantareti:
G-Dragon <33 i luv him
TeaYang
Daesung
Kiro(desi nu canta vocal,iubesc basul lui)
Eminem-raperul/american meu preferat <333
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Jellyka Lun 20 Sept 2010, 18:13

Mi-am schimbat preferintele...Noua mea trupa preferata e cine altcineva daca nu "Nevastuica de otel(Iron Weasel)"?m-am inclinat pe rock si chiar ador melodiile lor(in special "Weasel rock you") asa ca,fiind sau nu doar un serial de pe Disney Channel,ei raman trupa mea preferata. Derek,Burger si Ash fac tot spectacolul.Si cum pot uita de Trip? Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata 29458 Laughing. Hai Nevastuica!

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Imintheband001
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata Empty Re: Cantaretul/Cantareata/Trupa preferata

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum