Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Desenele Punctului ^^'

2 participanți

In jos

Desenele Punctului ^^' Empty Desenele Punctului ^^'

Mesaj Scris de Verrine. Mar 07 Sept 2010, 18:35

Asa, m'am gandit sa postez cateva creatii, insa inainte de asta as vrea sa specific un lucru: desenez doar din placere. Nu vreau sa ajung la vreun liceu de arta sau ceva de genul : )). Fac totul din placere sau chiar... plictiseala=)). Asa, sa vedem... o sa pun doar cateva, eu am mai multe o.O. Depinde cum le gasesc prin comp:)).

1. Trandafir. -> E unul dintre desenele mele preferate, cred ca de acum o sa ma axez mai mult pe flori.
2. Manga boya -> Hm... ceva dintr-un manga. Chiar nu mai stiu de pe unde; mi-a placut ipostaza asa ca l-am desenat:)).
3. Un baiat pe un scaun o.O -> alta descriere n'am putut gasi=)). Asa, am incercat ceva cu umbra pe acolo... chiar imi place cum a iesit.
4. Chestie -> Well, luna aia a iesit cam ciudat, iar fundalul mi se pare cam gol o.O. Oricum, e pentru prima data cand reusesc sa desenez tot personajul, deobicei atunci cand desenez redimensionez cma prost personajele:)).
5. Chestie 2 -> well, mi'a palcut foarte mult ideea si m'am gasit sa-l desenez. Fermoarul la putere:>. Imi place cum mi-a iesit parul, e pentru prima data cand folosesc galbenul=)). Asta e ultima lucrare, celalte sunt putin mai vechi.

Cam atat. Astept pareri, sugestii, critici ^: )^.
Verrine.
Verrine.
Moderator

Mesaje : 113

Sus In jos

Desenele Punctului ^^' Empty Re: Desenele Punctului ^^'

Mesaj Scris de Kido X Mar 07 Sept 2010, 21:33

Oki sunt prima ^^
Trandafirul-este destul de interesant dar simplu,incearca sa-i faci mai multe petale..ceva sau colorezasa-l :D
Manga boy-este destul de dragut
Un baiat pe scaun:este destul de reusit,chiar imi place
Chestie:acesta este cam gol,mainile baiatului nu sunt o simpla linie incearca sa le faci mai groase mainile,iar luna este un simplu cerc acolo...mai lucreaza la aceasta^^
Chestie 2-Asta este foarte buna,imi place

Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum