Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Desenele cu care am crescut

2 participanți

In jos

Desenele cu care am crescut Empty Desenele cu care am crescut

Mesaj Scris de Kido X Mar 02 Mar 2010, 23:47

Cu totii ne uitam la desene din cand in cand indiferent de varsta!
Desi acum nu mai sunt desenele asa ca pe vremuri...cand eram noi mici!
Tom & Jerry...au fost sunt preferatele si vor fi mereu preferatele mele
Veveitele Chipp & Dave...le adoram
Toate sunt schimbate...pana si Mickey Mouse...care pe vremuri cu toti v-ati uitat la el... era mult mai fain decat cum este acum pe Disney Chanel...cu alte cuvinte tehnologia din ziua de azi le-a stricat si nu vor mai fi niciodata la fel!

Spuneti-va si voi parerea! =^.^=
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Desenele cu care am crescut Empty Re: Desenele cu care am crescut

Mesaj Scris de Love Sam 22 Mai 2010, 13:57

Desenele cu care am crescut Tom+&+jerry
M-am uitat bineinteles la Tom and Jerry inca de mica (le placeau pana si parintilor mei si, trebuie sa recunosc, sunt reusite din punct de vedere grafic).
Nu pot spune ca eram inebunita dupa ele, insa am crescut cu acest desen animat (imi amintesc si acum sambetele cand se dadea la TV continuu Tom & Jerry si ma uitam de dimineata pana seara).


Desenele cu care am crescut Princess_Sissi_1250088539_1997
Ar mai fi de asemenea si Princess Sissi, insa episoadele abia mi le amintesc (mai stiu doar actiunea principala).Am citit si cateva carti despre Elisabetha de Bavaria, insa am ramas dezamagita de realitate.Stiu insa ca-mi placea mult calul negru al printesei (bineinteles, i-am uitat numele) si eram foarte pasionata de felul in care calarea.


Desenele cu care am crescut Life-with-louie1
M-am uitat si la Life with Louie, care pe atunci nu mi se parea un mare desen animat, insa care acum ma amuza intotdeauna.Reprezinta viata tipica a familiei americane (nu stiu de ce, da' uneori imi da senzatia de "Married with children" ).

Deocamdata cam asta e tot ce-mi amintesc, insa sunt sigura ca au mai fost si alte desene animate care m-au pasionat.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum