Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chrono Crusade

2 participanți

In jos

Chrono Crusade Empty Chrono Crusade

Mesaj Scris de Kido X Lun 14 Dec 2009, 00:27

Ordinul Magdalena este o organizatie a Bisericii Catolice. El are scopul de a lupta cu fortele intunericului. Din acesta organizatie fac parte si Rosette Christopher si partenerul ei, demonul Chrono.Rosette isi doreste sa-si gasesca fratele pierdut Joshua care se dovedeste ca a fost luat de Aion,un demon care este de partea intunericului si care are un trecut sangeros cu Chrono. Organizatia are foarte multi oameni si toti in misiunile lor folosesc diferite arme inclusiv sabii si pistoale. Chrono foloseste un sigiliu pentru a nu-si pierde constiinta si a o rani pe Rosette. Relaţiile dintre ei, precum şi secretele şi care va fi soarta lor, vor fi dezvăluite în timp.
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Chrono Crusade Empty Re: Chrono Crusade

Mesaj Scris de Arisa_chan Joi 16 Iun 2011, 15:09

Inca de la primul episod pe care l-am vazut,al acestui anime mi-am dat seama ca merita vizionat.Imi place foarte mult de Chrono si de Azmaria,preferatii mei dar de asemenea si de Satella si Rosette,totusi e atat de trist finalul...
Arisa_chan
Arisa_chan

Mesaje : 20

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum