Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Chrono-Imagini si pareri

5 participanți

In jos

Chrono-Imagini si pareri Empty Chrono-Imagini si pareri

Mesaj Scris de Alucard Mar 26 Ian 2010, 09:45

Crono este un demon puternic care este tinut inchis intr-un corp uman de catre sigiliul pe care Rosette il poarta.
Poze:
Chrono-Imagini si pareri Chrono_Main
Chrono-Imagini si pareri 1107457281_Chrono
Chrono in corpul sau real:
Chrono-Imagini si pareri The-real-Chrono
Chrono-Imagini si pareri Chrono_and_Rosette_sketch_by_yamigirl21[/img]
Alucard
Alucard

Mesaje : 505

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Chrono-Imagini si pareri Empty Re: Chrono-Imagini si pareri

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mar 26 Ian 2010, 10:19

E preferatul meu dintre baietsii anime :X :X ..Incep declaratiile de dragoste Chrono-Imagini si pareri 267547..He's mine.. Chrono-Imagini si pareri 602519)Oricum imi place super mult kum arata in forma lui originala ..E mai matur si mai inalt ...A si rosette e dragutsa,uneori knd face acele scene de nebunie mi-aminteste de mine cand ma enervez.. Laughing
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Chrono-Imagini si pareri Empty Re: Chrono-Imagini si pareri

Mesaj Scris de Dya :] Mar 26 Ian 2010, 17:07

Da varamea stiu..O sa i inebunesti pe saracii useri de pe forum cu dragostea ta .. Chrono-Imagini si pareri 267547 in fine si mie imi place,dar tot prefer varianta umana..pt ca e mai inocent..acum n ma spanzura.. Chrono-Imagini si pareri 970974 asa pana acum imi place mult forumul,recunosc ca e total diferit de zup si are si tematica mai usoara.. Chrono-Imagini si pareri 575752
Am citit ,sunt toate animeurile aiki spuse..ceea ce e super.. Chrono-Imagini si pareri 362913
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Chrono-Imagini si pareri Empty Re: Chrono-Imagini si pareri

Mesaj Scris de Irukandji Mier 27 Ian 2010, 09:18

Nu iti face probleme Dya, ca nu am inebunit inca. Sunt rabdatoare, avand in vedere ca si ea e cu cei 20 ( dintre care 15 sunt doar din naruto ) ai mei Chrono-Imagini si pareri 267547. In fine,desi nu am vazut animeul, tot imi pot spune parerea despre chrono, asa ca sa vedem.
Si mie tot varianta umana imi place. E atat de dragalasa, dulce. Nu imi trebuie un tanc musculos, ca o sa imi fie frica sa il enervez. Si legat de forma originala, denny spunei sa isi ia o bluza, pentru ca nu suport baietii care isi expun pectoralii :P.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Chrono-Imagini si pareri Empty Re: Chrono-Imagini si pareri

Mesaj Scris de Chuu' Joi 01 Iul 2010, 14:42

Mie imi place cum arata Chrono in forma sa originala. Chiar daca si in forma sa umana e dragut, eu tot in cea originala il prefer Laughing De ce? Poate pentru ca arata mai... demonic, insa in ciuda aparentelor, el e un tip atent cu Rosette, stiind ca de fiecare data cand sigiliul e deschis, el "mananca" din viata ei.
Chuu'
Chuu'

Mesaje : 8

Sus In jos

Chrono-Imagini si pareri Empty Re: Chrono-Imagini si pareri

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum