Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

+14
Dya :]
Maya
Negai
Kidu
Insane Tenshi
Bobocel.
Psyhee
SilverKat
Ella
Alucard
Hanako-chan
Love
StrippedxLust
Kido X
18 participanți

In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Kido X Mier 20 Ian 2010, 22:16

Pai...cred ca sunt sigura ca sunt lucruri pe care le faceti zilnic...si care va plac!Nu va ganditi la scoala...in nici un caz sau teme Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 52377

Pai...
-imi place ca de fiecare data cand ma trezesc sa pun direct pe MTV
-de fiecare data cand vin de la scoala sa deschid calculatorul si sa intru pe Moon World
-sa lenevesc in pat Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 575752
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de StrippedxLust Joi 28 Ian 2010, 12:15

Pai ce imi place sa fac zilinic
Pai sa citesc cartii
Imi place foarte mult sa desenez
Imi place sa ma jok cu cainele si pisika
Imi place sa mai uit la tv
Imi place sa stau la calculator
Si imi place sa dorm mult
StrippedxLust
StrippedxLust
Graphic Designer

Mesaje : 479

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Love Joi 28 Ian 2010, 20:06

Zilnic, îmi place să :

- citesc măcar un paragraf de Mircea Eliade
- mă duc la sala de fitnes
- vorbesc cu Josephine
- îmi fac manichiura
- urmăresc un film bun
- mă duc la sala de lectură
- privesc măcar o poză vintage
- urmăresc fragmente dintr-un spectacol de balet
- să fac o baie aromată

Şi, în funcţie de anotimp şi context, îmi place să fac baie în mare, să mă bucur de soare, să alerg pe plajă, să ies cu sania, să culeg frunze înroşite de toamnă, să citesc articole de pe blog-uri, să culeg trandafiri, să cumpăr rochii, să încerc parfumuri, să urmăresc apusurile.
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Hanako-chan Sam 30 Ian 2010, 22:06

Imi place sa :
-citesc daca am timp
-ma uit la TV
-lenevesc la calculator
-vad un film bun, sau o emisiune
-citesc un fic
-vorbesc si sa rad cu prietenii
-urle muzica la mine in camera mai ales dimineata ^_^

Si depinde de timpul de afara imi place sa alerg, sa stau lenevind la soare, sa ma dau cu sania sau mai nou cu sacul ca e mai distractiv Laughing Sa merg la cumparaturi [totusi sunt fata Laughing] si cam atat , cred Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 317338
Hanako-chan
Hanako-chan

Mesaje : 63

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Alucard Mar 02 Feb 2010, 11:40

-Ma uit la tv
-Ma uit la calculator
-Virusez statii web
-Creez cei mai periculosi virusi
-Ies cu baietii in oras
-Intru pe moonworld
-Ies cu fetele in oras
-ascult muzica
Alucard
Alucard

Mesaje : 505

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Ella Mar 02 Feb 2010, 19:35

-sa urle muzica in boze
-sa lenevesc la calculator
-sa ma uit la tv
-sa vad un film bun
Ella
Ella

Mesaje : 13

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Kido X Joi 04 Feb 2010, 12:03

Virusez statii web
Ies cu fetele in oras

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 362913 Alucard nu stiam ca sti sa produci virusi!

Imi place:
-sa sparg timpanele vecinilor cu muzica
-sa vorbesc pe mess
-sa ma joc pe calculator
-sa desenez chiar daca nu sunt cea mai talentata
Cam atat! Ja-Ne Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 113996
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de SilverKat Joi 15 Apr 2010, 13:55

Well...imi place sa:
~postez pe forumuri
~sa vad anime-uri
~sa deschid ps-ul
~sa desenez don`t want to see
~sa citesc
~sa caut imagini pe net
~sa ascult NightWish
~sa ma gandesc la Tarja Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 267547
~sa ma mir de cat de proasta sunt :D
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Psyhee Joi 15 Apr 2010, 14:45

Zilnic,imi place sa:
~sa ma joc ceva depinde de mood,in mod normal Imagine
~sa pierd vremea la calculator
~sa mananc cereale
~sa ma plang incontinuu
~sa caut forumuri o.o
~sa mananc dulciuri
~sa enervez pe cineva
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Bobocel. Joi 15 Apr 2010, 19:20

Ce fac eu zilnic. Mess. MTV.Muzics. Chiulesc de la ore si ma duc in parc. Vorbesc la neincetat la telefon. Comunic cu prietenii. Ies afara. Barfe. Tv.. Multe. Eu am o zi plina. A da si sa nu uit ca dorm. Mama imi zice ca am o viata si pe aia o dorm. Daca mie somn.. Laughing
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Insane Tenshi Sam 24 Apr 2010, 17:59

Pai de cele mai multe ori sunt monotona. Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 719215 Des ma uit la televizor , stau la calculator. Imi place sa mai desenez, sa adcult muzica si sa dansez ca sami pun corpul in miscare. Joc carti daca am cu cine. Si mai ies pe afara sa ma plimb.
Cat despre teme si toate cele despre scoala sunt obligatii pe care le fac treptat dar nu intra in nici un caz in placere.Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 281795
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Kidu Dum 25 Apr 2010, 20:45

Pai de dimineata ma trezesc si mai lenevesc putin...ma uit pe Mtv s-au pe u ..asta pana vine mama si ma trezeste spunandu-mi ca trebuie sa invat,sa imi fac temele mdea..sigur...asa imi fac temele pe care le am toate inafara de mata(ca doar deaia exista colegi),si porma mai ies putin pe afara,ma duc la scoala,ajung acasa lenevesc la pc,borbesc pe mes,citesc manga,si porma sleep.
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Negai Sam 15 Mai 2010, 13:26

Well nu imi e prea greu sa raspund la intrebarea asta pentru ca fac cam aceleasi lucruri zilnic XD Deci imi place sa:
- vorbesc cu Jui <3
- sa ascult muzica
- joc Ether Saga / Pangya (desi in ultima vreme Pangya n-am mai prea jucat)
- sa ma holbez pe blog-urile j-rockerilor
- sa ma invart pe LJ, last.fm, twitter & so on, site-uri de genul XD
Si hm cred ca atat. Nu fac prea multe, de obicei doar pierd vremea XP
Negai
Negai

Mesaje : 22

http://Vazand: Nimic Mancand: Nimic Band: Nimic Ascultand: 妖精帝國

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Insane Tenshi Sam 10 Iul 2010, 18:27

Pai vacanta asta am tinuto numai in plimbari asa ca a devenit pentru mine un lucru zilnic, practicat in vacante.
Am inceput sa citesc mai mult >_> nu stiu de unde provine aceasta impingere catre lectura XD.
Imi place sa desenez mai mult si sa fac multe Gfxuri.
Am capat un hobby din asta si nam de gand sa ma las. In rest cam tot ce era inainte.
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Maya Mar 13 Iul 2010, 20:27

Program zilnic :
Ma trezesc.Mai stau cateva minute paca cand pleace toti din casa ,apoi imi incalzesc lapte cu cereale.Mananc uitandu-ma la Realitatea TV si inevitabil dupa asta deschizand calculatoru.Primul lucru :Mess-ul .Ma ocup de diferitele conturi pe care la am. .Incep sa ma uit la animeuri sunt multe si le am scrise pe o lista unde scriu si la ce episod am ramas.Dupa.....nuj depinde Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 756177
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Insane Tenshi Lun 30 Aug 2010, 20:27

Pai am inceput acum in fiecare seara sa intru pe net. Pana nu incepe scoala mai profit cat mai am timp. Asa: imi place sa scriu ficuri, sa ascult muzica mai incet asa, mai ales ca intru seara. In unele dupa-amieze daca este soare sa ies cu skateul pe afara si ma dau vreo 2-3 chiar 4 ore :]] XD.
Si imi place sa privesc apusul. X3
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Kido X Mier 01 Sept 2010, 16:21

Pai,zilnic imi place sa:
-intru pe forumurile pe care sunt activa,si sa postez...asta dureaza ceva
-vorbesc pe mess,mai mult stau pe mess,dar si vorbesc
-ma dau cu skateul...aici stau si cate 4 ore,sau din ora in ora ies cu el afara >.<
-ma uit la televizor...mai mult dimineata si seara
-ascult muzica,asta fac chiar in fiecare zi

Si cam atat

Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Dya :] Sam 18 Sept 2010, 21:12

In ultima vreme mam dedicat cititului...Si ma uit des la televizor, acum ca a inceput scoala trebuie sa merg la ea... --.--'' Ziua dupa ce termin de invatat si scris mai scriu cate o poveste ceva si joc carti. Imi place sa mai vorbesc la telefon cu Deny pe nimic, o sun sa intreb ce lectii avem sa maruntisuri...:]] ^^
Mai ma uit la anime sau ma plimb prin parc, cand nu domina lenea...>.>
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de $onny Vin 08 Oct 2010, 23:07

So...:
-Imi place sa citesc
-sa ascult muzica
-sa ma uit la filme
-sa ies prin parc

Viata mea este super boring,dar neah......ce sa-i faci--_--"?
$onny
$onny

Mesaje : 495

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de For 4 Only Joi 14 Oct 2010, 07:27

Nu am sa insiri aici o lista lungaaa de zeci de lucruri pe care le fac eu dar, de...
Imi place sa ma joc la calculator, ma linisteste si ma face sa uit de tot ce mi s=a intamplat la scoala. La televizor nu prea ma uit ca nu am timp, abea daca am mai deschis televizorul zilele astea. Imi place si sa stau la povesti cu o tipa care ma suna din minut in minut sa cand o intreb de ce m-a sunat, ea imi raspunde ca vroia doar sa vorbim. Nu ma deranjeaza deloc, am cu cine sa barfesc. Sa invat la geografie, pe locul unu in treaba cu scoala, stiu ca la celelalte nu imi bat capul, germana e mai grea dar in rest, nu fac multe ziua...
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de TeeChan Joi 14 Oct 2010, 13:24

Next:
~Să pierd mult şi bine vremea la caluclator,a devenit un hobby deja.
~Să stresez pe cineva la şcoală,indiferent de persoană..
~Să vorbesc cu nee'chan..şi ăsta e hobby.
~Să citesc cărţi,manga deşi nu prea am avut timp zilele astea ><
~Ador să acult muzică <3
~Să mă joc cu [,] colega de bancă sau colegii ceva pe caiet
~Să măzgălesc la sfârşitul caietului intră în ultima -.-
Cred că atât...
TeeChan
TeeChan

Mesaje : 444

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Hachi Vin 10 Dec 2010, 21:21

imi place sa:
*citesc in fiecare zi Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 575752
*sa dorm
*sa ma uit pe Mtv
*sa ascult muzica
*sa ma uit la filme
*sa ma joc pe calculator Checken Invaders (va distrug eu gainilor) Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic 34621
*sa stiu ca mai sunt 5 min din ultima ora de mate de vineri
*sa vorbesc cu prietenii pe messenger, telefon , scrisori....whatever
*sa fac poze
*sa fac karaoke
Hachi
Hachi

Mesaje : 81

Sus In jos

Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic Empty Re: Lucruri pe care iti place sa le faci zilnic

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum