Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu!

4 participanți

In jos

Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu! Empty Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu!

Mesaj Scris de Insane Tenshi Sam 24 Apr 2010, 17:56

Ptr inceput imi cer scuze de titlu. Cam banal, dar asta e!In acest topic vreau sami scriu ideile( daca e buna vreuna) si cand imi vine una bineinteles. ^_^"
De inceput vreau sa sugerez sa facem un fel de ''camera'' unde sa postam jocuri propriu-zise ( de alea de imbracat, curse, ghicit. etc.) ca userii sa aiba ce sa joace.:d
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu! Empty Re: Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu!

Mesaj Scris de Bobocel. Vin 30 Apr 2010, 09:18

Draguta idee..Eu ma refeream la partea cu jocurile..


Ultima editare efectuata de catre Miaunella in Vin 30 Apr 2010, 09:59, editata de 1 ori
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu! Empty Re: Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu!

Mesaj Scris de Irukandji Vin 30 Apr 2010, 09:35

Imi pare rau sa iti spun dar este o idee prosta, ba chiar inutila. Mai demult mi se parea o idee interesanta, insa acum mi se pare ca nu are ce cauta. Nu ne facem site de jocuri... Daca ai o sugestie importanta deschizi un topic si afli si parerile altora, daca nu postezi in topicul tuturor. Este o idee foarte aiurea sa aiba fiecare topicul lui. Maine voi trimite acest topic la cos, acum il las sa vezi raspunsul.


Ultima editare efectuata de catre Santa Iru in Vin 30 Apr 2010, 19:22, editata de 1 ori
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu! Empty Re: Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu!

Mesaj Scris de Daelithal. Vin 30 Apr 2010, 12:18

Ah, există google şi site-uri ocupate exclusiv cu jocurile de genul :]] sorry, dar s-ar putea ca unele chiar să fie protejate prin protocol şi să încălcăm acel lucru făcându-le reclamă neautorizată.
E într-adevăr o idee proastă, fiecare îşi poate căuta jocuri şi găsi fără prea mari dificultăţi. xD
Daelithal.
Daelithal.
Moderator Global

Mesaje : 639

Sus In jos

Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu! Empty Re: Mda daca vreti ma luati in seama daca nu nu!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum