Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cu cine credeti ca se potrivesc?

3 participanți

In jos

Cu cine credeti ca se potrivesc? Empty Cu cine credeti ca se potrivesc?

Mesaj Scris de Kido X Mar 15 Dec 2009, 14:33

Am vazut ca la mojoritatea animeurilor ati pus acest topic...ma gandeam sa-l pun si aici!
Am o singura rugaminte:no spam!
incep eu:
Sora:dupa parerea mea cel mai bine se potriveste cu Ken! nu numai ca el o place deja... dar arata foarte bine impreuna!amandoi sunt foarte draguti si muncesc pentru a-si implini dorintele! mai ales sora!
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Cu cine credeti ca se potrivesc? Empty Re: Cu cine credeti ca se potrivesc?

Mesaj Scris de Love Lun 04 Ian 2010, 22:53

Sora
Sunt perfect de acord cu Black Angel.Se potriveste cu Ken, pentru ca amandoi sunt copilarosi, usor imaturi, putin impulsivi, adora sa se distreze si, pe langa asta sunt prieteni si se inteleg foarte bine unul cu altul.De asemenea se ajuta reciproc si se sprijina in tot ceea ce fac.

Layla
Categoric cu Yuri !Ma scuzati, insa sunt fana devotata a acestui cuplu (veche obsesie din copilarie ; un fel de complex in urma caruia tind sa cuplez oamenii frumosi, care in viziunea mea sunt blonzi, unul cu altul, indiferent de --- sau varsta).
Se cunosc de mult timp, isi stiu slabiciunile si punctele tari, au stiluri comune si se aseamana in multe privinte.Pe scena lucreaza incredibil impreuna si se completeaza reciproc.

Leon
Greu de spus, pentru ca mi-ar place, pe de o parte sa-l vad cu Sora, insa nu are absolut nimic in comun cu aceasta (poate doar in afara pasiunii pentru scena, pe care o regasim defapt la orice personaj din acest anime).El si Sora su firi atat de diferite ... si nu cred ca ar putea ajunge vreodata ceva mai mult decat parteneri de scena.
Lui i-ar sta bine impreuna cu Sophie (yes, I love taboo thing, like love betweekn brother and sister ; incest).Pe langa faptul ca arata la fel (stiu, asta se datoreaza faptului ca sunt frati) se asemana si din punct de vedere psihic, completandu-se.

Mia
Cu Anna (I also love yuri!).De ce ?Bine, in afara faptului ca ador yuri, nu prea reusesc sa le gasesc alta pereche si ... le-ar sta destul de bine impreuna.Hei ... prietenia se poate transforma in orice, nu ?


Offtopic - Ma scuzati.Stiu ca pe forum exista si persoane sub 16 ani (nu am pretentia ca toata lumea sa aibe peste 18 ani), insa cuvantul S E X se refera la doua lucruri
Apund DEX
1. Totalitatea caracteristicilor morfologice si fiziologice care deosebesc animalele si plantele în doua categorii distincte, masculi si femele.
2. Relatii sexuale(intime) intre doua (sau mai multe) persoane.
Se subantelege la ce ma refer mai sus, nu ?(nu de alta, insa pe forum este instalata cenzura).
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Cu cine credeti ca se potrivesc? Empty Re: Cu cine credeti ca se potrivesc?

Mesaj Scris de Hanako-chan Dum 14 Feb 2010, 21:03

Sora se potrveste categoric cu Ken. Pur si simplu nu pot sa o vad cu altcineva.
Ken o iubeste si mereu i-a fost aproape. A ajutat-o sa invete sa faca multe. El a invatat-o sa sara la trapez [cred ca nu m-am exprimat bine, nu ? -.-"]. Intr-un fel datorita lui a ajuns asa departe XD.

Layla cu Yuri. Fac o pereche minunata :X. Nu doar pe scena ci si inafara ei. Amandoi sunt foarte draguti, desi Layla poate fi putin ingamfata. Ce sa mai? Se merita unu` pe altu`.

Leon
cu May. Mda... nu stiu de ce dar in viziunea mea astia doi sunt suflete pereche -.-". Oricum Leon la inceput era foarte ingamfat la fel ca May si cred ca de aici i-am cuplat. Oricum amandoi sunt foarte talentati si stiu sa faca un show, asa ca le sta bine impreuna.

Cam asta e parerea mea.
Hanako-chan
Hanako-chan

Mesaje : 63

Sus In jos

Cu cine credeti ca se potrivesc? Empty Re: Cu cine credeti ca se potrivesc?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum