Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce genuri de filme va plac si de ce?

+5
Alucard
Irukandji
Kido X
candy.bar
Nywa
9 participanți

In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Nywa Mar 06 Oct 2009, 17:56

Sunt si eu curioasa, ca toata lumea ce genuri de filme va plac si de ce?

Mie imi plac filmele horror, thriller, S.F. aventura si putin comediile.
Imi plac horror si thriller, ca ma cam amuza sa vad cum mai "moare" lume :lol: :twisted: Sunt sadica recunosc :-"
S.F. imi plac, ca imi face imaginatia sa zboare, mai mult decat necesar:D
Aventura, imi plac aventurile, in natura, sa vad locuri noi, sa ma lupt cu monstri preistorici sau serpi gigantici, gen anaconda 8)
comediile ma fac sa rad cu lacrimi, mai ales parodyle, cu ar fi Scary Movie sau Meet of spartan :lol: :lol: dar si Garcea si Olteni :D
Nywa
Nywa

Mesaje : 168

http://perfectenemy.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de candy.bar Vin 16 Oct 2009, 17:30

Ce filme imi plac...poi imi plac fimele S.F . Ma fascineaza lumea fantasticului si tot ce tine de lumea imaginara.
Imi plac filmele de aventura care te tin mereu cu sufletul la gura si pana la finalul lor ai toate unghile de la mana stanga roase:D( ma rog nici in halul asta).
Imi plac si filmele horror dar sa nu ma uit niciodata singura la ele, ca asta ar insemna sa nu mai dorm trezi zile si trei nopti si sa am cosmaruri peste cosmaruri.
Comediile imi plac la nebunie pentru ca imi place foarte mult sa rad. Si imi place sa ma uit si la fimele emotionante in putinele zile in care sunt trista sau deprimata.
dar sunt o gramada de fimle bune , in diferite genuri asa ca nu ma axez doar pe un anumit fel.
candy.bar
candy.bar

Mesaje : 27

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Kido X Vin 06 Noi 2009, 11:30

imi plac la nebunie filmele horror si thriler! pt ca imi place sa vad cum se sperie oameni si imi pace sa mai si vad din cand in cand sange! :D lol!
imi plac la nebunie si comediile pt ca mor de ras!
aventurile...sunt interesante!
dar nu prea imi pplac filmele siropoase!
aaaa si era sa uit la filmele horror ma uit cu capul sub plapuma!(un fel de a spune sunt putin speriata la inceput) :affraid:
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Irukandji Dum 15 Noi 2009, 13:44

Eu iubesc comediile Ce genuri de filme va plac si de ce? Icon_biggrin filmele Sf, de animatie si cele de aventuri. Nu zic ca nu imi plac si filmele horror insa nu ma omor dupa ele.
Comdeiile insa le iubesc cel mai mult. De cand sunt mica ma uit la filme de acest gen si intotdeauna m-au facut sa zambesc.
Filmele Sf precum Harry Potter, Cronicile din Narnia sau stapanul inelelor mi se par interesante si captivante dar un esec pe langa carti.
Filmele de animatie sunt o pasiune de cand eram mica. Lion king 2, brother bear, toate sunt filme care imi plac la nebunie... :D.

Singurul Gen care ma enerveaza cu adevarat este Romance-ul. De-a dreptul dezgustator..... Ce genuri de filme va plac si de ce? Icon_biggrin. Aceleasi gusturi pe care le am la carti le am si la filme deci nu are rost sa continui.....
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Alucard Vin 11 Dec 2009, 08:38

Imi plac filmele cu actiune,drama,uneori cu love(Romeo X Julieta).Sa fiu sincer intotdeuna cand incepe un film il urmaresc cu placere si nu pot sa ma mai dezlipesc de el.Mi-a placut filmul Fallen Storm fiind preferatul meu.Comedia Ce genuri de filme va plac si de ce? 245101 imi da batai de cap.
Alucard
Alucard

Mesaje : 505

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Hiro Aizawa Joi 07 Ian 2010, 08:35

Ce genuri de filme va plac si de ce? 362913 Mie imi plac cel mai mult filmele Sf mai ales un film super fain "mesaje de dincolo" si inclusiv filmele horror le ador ptr ca imi aduc inima in gat.
La filmele de actiune nu ma prea uit pentru ca se intampla mereu acelasi lucru: se impusca ,apoi apare un erou care salveaza tot ca prin minune si desi sunt 10000 de soldati pe el nu-l omoara nici unu.
Comedia este iar ceva cre imi place la nebunie;favoritul meu e"Stan si Bran"e super Ce genuri de filme va plac si de ce? 362913
Hiro Aizawa
Hiro Aizawa

Mesaje : 62

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Psyhee Lun 12 Apr 2010, 14:28

In mod normal ma uit la filme de actiune,de fapt prefer oricand un film bun de actiunde cu kung-fu,karate,ninja,shinobi,Jackie Chan XD Sunt obsedata de faptul ca aia fac niste miscari supra-omenesti,sarituri prin copaci,pe pereti,apar din umbra,te pot face bucati doar dintr-o singuar miscare Ce genuri de filme va plac si de ce? 194229 si muulte altele.
De asemene imi plac mult si comediile.Adica niciodata nu zic nu,unei comedii.
Si romance din cand in cad,acum depinde cat de buna e povestea ca daca e lalaita,dramatica,multe lacrimi si vai,m-a inselat,stay away.
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Maya Mier 28 Iul 2010, 09:52

Mie imi palc filemele horror sincer nu stiu de ce.....a ! probabil pentruca varamea se uita intr-una cand eu aveam vreo 6-7 ani am inceput sa ma uit la filmele horror din ambitie ca sa-i arat ca nu mi-e frica.....Mai sunt comediile cui nu-i place o comedie !? In materie de comedii prefer Comedia Sadica : South Park,Happy Tree Friends etc.....
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Bobocel. Mier 18 Aug 2010, 12:44

Imi plac mai toate genurile de filme. Exceptie fac cele cu arme, impuscaturi, adica filmele de actiune, dar nu toate, unele sunt acceptabile. Sa fiu sincera vad zilnic filme si sunt multe care imi plac. Asa ca nu pot spune un anume gen.
In orice caz, filmele vechi nu imi plac.
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Ce genuri de filme va plac si de ce? Empty Re: Ce genuri de filme va plac si de ce?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum