Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

+13
$onny
Verrine.
Maya
Abigail.
FeliX
Psyhee
Bobocel.
Kidu
Irukandji
Jellyka
Moony
Dya :]
Insane Tenshi
17 participanți

In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mier 23 Iun 2010, 16:40

www.TestDragoste.go.ro Deci am dat aici, pe acest link. Pui niste chestii pe acolo conform instructiunilor si iasa ''povestea ta de iubire''.
Sa va dau ce mia iesit mie . Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547 Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547

Intr-o zi

tandra de vara la

La toaleta intalnesti cea mai

iubitoare persoana de pana acum. Numele acelei persoane este

Nea Costica , si cu fiecare miscare pe care

el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten

Dya-chan si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai

nasol corp pe care l-am vazut." Deodata,

el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!

el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de

dragut , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la

Brasov cu mine si

ne cocotam pe munte si facem ca maimutele ?" Cu un zambet prostesc spui:, "

Esti un bou cu diploma " si pleci cu ei. Cand ajungi la

Brasov ,

el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca

o oala cu apa te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.


In el scrie: "

Nea Costica este dragostea pe care o astepti toata viata ta.

el te va invita afara in

11

zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.
Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547 stupid, dar amuzant.
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Dya :] Mier 23 Iun 2010, 16:47

Laughing Doamne cand am citit am zis ca mor aici... In fine lam facut si eu si mia iesit:

Intr-o zi

mic de vara la

intrun butoi de muraturi intalnesti cea mai

mirositor persoana de pana acum. Numele acelei persoane este

Vasile , si cu fiecare miscare pe care

el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten

Denissu-chan si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai

draguta corp pe care l-am vazut." Deodata,

el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!

el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de

imputit , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la

Craiova cu mine si

sa mergem sal privim pe Gutsa cum se arunca de la etajul 7 ?" Cu un zambet prostesc spui:, "

Ce vrei mey? Sa te aterizez in China. " si pleci cu ei. Cand ajungi la

Craiova ,

el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca

o coaja de banana de mio arunca varamea te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.


In el scrie: "

Vasile este dragostea pe care o astepti toata viata ta.

el te va invita afara in

15

zile sau chiar mai putin...


Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547 Total ridicol...
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Moony Mier 23 Iun 2010, 17:14

ntr-o zi
pasional

de vara la
Bran
intalnesti cea mai
nobil
persoana de pana acum. Numele acelei persoane este
Dan

, si cu fiecare miscare pe care
el
o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel
mai bun
prieten
Lalala

si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai
interesant
corp pe care l-am vazut." Deodata,
el

se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!
el
spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa
iti spun
ca esti atat de
pufos
, si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la
Paris

cu mine si
ma plimb

?" Cu un zambet prostesc spui:, "
canci
" si pleci cu ei. Cand ajungi la
Paris
,
el
se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut
posibil.
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca
castel

te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul
a fost
un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.


In el
scrie: "
Dan
este dragostea pe care o astepti toata viata ta.
el
te va invita afara in
23


zile sau chiar mai putin





Imi place ce raspuns i'am dat:canci...Inseamna de fapt "nu",da' ce sa stile testu?Cica:"esti atat de pufos"Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547 Prea tare.
Moony
Moony

Mesaje : 1110

http://lunaanime.3xforum.ro

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mier 23 Iun 2010, 17:41

O noua incercare da.
Pregatitiva de ras. NU PLATESC SPITALIZAREA! Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547


Intr-o zi

nasoala de vara la

Gutsa plin de purici intalnesti cea mai

scarbos persoana de pana acum. Numele acelei persoane este

Guta cel puricos , si cu fiecare miscare pe care

el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten

Soru si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai

unflat corp pe care l-am vazut." Deodata,

el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!

el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de

draguta , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la

Bucuresti cu mine si

Vedem pe Basescu cum se ineaca si aruncam cu babane peste el ?" Cu un zambet prostesc spui:, "

Esti destul de tantalau,stiai? Si muzica ta pute! " si pleci cu ei. Cand ajungi la

Bucuresti ,

el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca

telefon te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.


In el scrie: "

Guta cel puricos este dragostea pe care o astepti toata viata ta.

el te va invita afara in

234345556666666666666

zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Jellyka Mier 23 Iun 2010, 17:48

Hmm,l-am facut si eu.Am pus aceleasi cuvinte doar ca le-am corectat nitel.Ce-i drept am cam vazut pe la juamte ce scria da' n-am trisat...Poate doar la chestia cu dragalasa da'...Whatever.Daca vreti va dau si textu' in original...Decat sa sune ca un analfabet mai bine suna ca in romaneste XD.

Intr-o zi valoroasa de vara la Cimitir intalnesti cea mai gaurita persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Avi , si cu fiecare miscare pe care EL o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Mitica si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai stirb corp pe care l-am vazut." Deodata, EL se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! EL spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de dragalasa , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Groapa de Gunoi cu mine si sa ne jucam ?" Cu un zambet prostesc spui:, " What the fish?! " si pleci cu ei. Cand ajungi la Groapa de Gunoi , EL se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca un bolovan te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Avi este dragostea pe care o astepti toata viata ta. EL te va invita afara in 22 zile sau chiar mai putin."

Prea mult 22 de zile :]
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Irukandji Mier 23 Iun 2010, 20:08

oke, eu stiu acest test de vreo doi ani asa ca nu aveam cum sa nu imi manipulez raspunsurile. Sper ca veti rade copios pe urma pasiunii mele viitoare. Smile and read.


Intr-o zi roz, sclipicioasa si plina de pitzipoance de vara la mama naibii, in Antarctica intalnesti cea mai draguta foca de pana acum. Numele acelei persoane este blublablubliblu , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Pinguinul si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai gras corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de asemanatoare cu o foca, chiar daca esti fata.... probabil ca nu vorbesti focheasca asa ca ma voi stramba ca sa te fac sa intelegi... , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la tata naibii cu mine si sa mancam peste crud ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Ouch!! se stramba la mine... " si pleci cu ei. Cand ajungi la tata naibii , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca mirosul de peste te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " blublablubliblu este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in -7777777777 zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Kidu Joi 24 Iun 2010, 07:42



alert("Urmareste instructiunile pentru a-ti indeplini toate dorintele in dragoste!");


Intr-o zi
afectuos

de vara la
amara
intalnesti cea mai
dragut
persoana de pana acum. Numele acelei persoane este
florin

, si cu fiecare miscare pe care
el
o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel
mai bun
prieten
andreea

si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai
dragut
corp pe care l-am vazut." Deodata,
el

se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!
el
spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa
iti spun
ca esti atat de
fericita
, si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la
slobozia

cu mine si
sa ma plimb

?" Cu un zambet prostesc spui:, "
plictiseala
" si pleci cu ei. Cand ajungi la
slobozia
,
el
se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut
posibil.
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca
un telefon

te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul
a fost
un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Bobocel. Joi 24 Iun 2010, 17:32

Deci eu nu mai pot de ras Laughing

Intr-o zi Amuzant de vara la Cinema intalnesti cea mai Infricosator persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Mihai , si cu fiecare miscare pe care El o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Andreea si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai Creativ corp pe care l-am vazut." Deodata, El se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! El spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de Frumos , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Constanta cu mine si sa inotam pana in Antarctica ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Sa moara Jimie " si pleci cu ei. Cand ajungi la Constanta , El se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca cratita te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Mihai este dragostea pe care o astepti toata viata ta. El te va invita afara in 18 zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Psyhee Joi 24 Iun 2010, 18:21

Intr-o zi aiurea de vara pe Marte intalnesti cea mai portocalie persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Kira, si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cea mai buna prietena DeeDee si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai lucios corp pe care l-am vazut." Deodata,el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!El spune: "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de mare , si ma intrebam daca ai vrea sa mergi in China cu mine si
sa citim manga ?" Cu un zambet prostesc spui: "Pisici!" si pleci cu el. Cand ajungi in China,el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil.Amandoi va sarutati pasional cand simti ca o placinta te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.



In el scrie: "Kira este dragostea pe care o astepti toata viata ta."
Ooooo da,e penibil.Mai ales la partea cu lucios Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547 N-am crezut ca o sa iasa asa.Oricum ii multumesc persoanei care a aruncat placinta,ca m-a trezit dintr-un astfel de vis x.x Il astept pe Kira in fata blocului ca sa citim un manga,poate chiar Death Note Laughing

Si sa nu uit de greselile gramaticale,ma dor neuronii din cauza lor >.<
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de FeliX Dum 27 Iun 2010, 12:16

ntr-o zi om tandru de vara la casa intalnesti cea mai draguta persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Orochimaru , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Axy si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai urat corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de frumos , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la bucatarie cu mine si apasat ?" Cu un zambet prostesc spui:, " tot aia " si pleci cu ei. Cand ajungi la bucatarie , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca o poza te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Orochimaru este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 7 zile sau chiar mai putin=))

Mooor=))
FeliX
FeliX

Mesaje : 55

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Abigail. Lun 28 Iun 2010, 11:08


Intr-o zi frumoasa de vara la Marte intalnesti cea mai călduros persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Gabriel , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Denisa si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai adorabil corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de frumos , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la toaletă cu mine si psiholog ?" Cu un zambet prostesc spui:, " God Damnit! " si pleci cu ei. Cand ajungi la toaletă , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca o carte te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Gabriel este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 8 zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.

Cât de aiurea :]]]]]
Abigail.
Abigail.

Mesaje : 63

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Maya Mar 13 Iul 2010, 20:40

Intr-o zi Zuza de vara la Luna intalnesti cea mai Inteligent persoana de pana acum. Numele acelei persoane este L , si cu fiecare miscare pe care EL o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Ilinca si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai Malefica corp pe care l-am vazut." Deodata, El se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! Ea spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de Caca , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Bunica cu mine si Animeuri ?" Cu un zambet prostesc spui:, " What the fuck " si pleci cu ei. Cand ajungi la Bunica , El se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca UN anime te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca a fost un vis Concluzie : L este iubirea vietii mele Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547


Ultima editare efectuata de catre Maya in Vin 16 Iul 2010, 08:52, editata de 1 ori
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Verrine. Mier 14 Iul 2010, 16:24

Intr-o zi sexos de vara la your mother's whole intalnesti cea mai sexosx2 persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Ran , si cu fiecare miscare pe care other o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten andy si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai sexosx3 corp pe care l-am vazut." Deodata, other se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! other spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de sexosx4 , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la in frigider cu mine si mananc ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Ok, Let's fuck Laughing " si pleci cu ei. Cand ajungi la in frigider , other se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca pix te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Ran este dragostea pe care o astepti toata viata ta. other te va invita afara in 666 zile sau chiar mai putin"


Doamne fereste=))))..
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca pix te loveste in cap.- bestial:))
Cu un zambet prostesc spui:, " Ok, Let's fuck Laughing " si pleci cu ei.- o da Laughing)
Verrine.
Verrine.
Moderator

Mesaje : 113

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de $onny Joi 05 Aug 2010, 02:09

Intr-o zi
posomorat

de vara la
cimitir
intalnesti cea mai
goticha
persoana de pana acum. Numele acelei persoane este
Tom Kaulitz

, si cu fiecare miscare pe care
el
o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun
prieten
Daiana

si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai
trist
corp pe care l-am vazut." Deodata,
el

se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!
el
spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun
ca esti atat de
dulce
, si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la
priveghiu lu' bunicu

cu mine si
sa stau si sa ma holbez la monitorul unui calculator

?" Cu un zambet prostesc spui:, "
Damn it!!!
" si pleci cu ei. Cand ajungi la
priveghiu lu' bunicu
,
el
se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil.
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca
lumanari parfumate

te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost
un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: "
Tom Kaulitz
este dragostea pe care o astepti toata viata ta.




oh my god Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547 Tom Kaulitz....as vrea eu!!!super tare siteul

bye Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 24904
$onny
$onny

Mesaje : 495

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de For 4 Only Joi 05 Aug 2010, 11:19

Oh my god... Asta de gluma prosteasca. Poate ca testu' meu nu va fi asa amuzant ca, am vrut sa iasa ceva.

Intr-o zi
intunecoasa

de vara la
Los Angeles
intalnesti cea mai
dulce
persoana de pana acum.
Numele acelei persoane este
BB

, si cu fiecare miscare pe care
el
o face te aprinde din ce in ce mai mult.
Te apropii de cel mai bun
prieten
L.

si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai
dragut
corp pe care l-am vazut."
Deodata,
el

se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!
el
spune, "Te-am observat ca te uiti la mine.
Vreau doar sa iti spun
ca esti atat de
nice
, si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la
Las Vegas

cu mine si
sa mancam Jam

?"
Cu un zambet prostesc spui:, "
Pai, nu am nimic mai bun de facut, deci?
" si pleci cu ei. Cand ajungi la
Las Vegas
,
el
se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil.
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca
un borcan de Jam

te loveste in cap.
Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost
un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.


In el scrie: "
BB
este dragostea pe care o astepti toata viata ta.
el
te va invita afara in
4


zile sau chiar mai putin.
For 4 Only
For 4 Only

Mesaje : 218

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Kido X Joi 05 Aug 2010, 20:07

Lol...am citit toate minunatele voastre povesti de dragoste Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 267547
Cel mai tampit test posibil Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 362913
So...ca-l facut si eu:

Intr-o zi
moale

de vara la
Chelia lu' Base
intalnesti cea mai
de kkt
persoana de pana acum. Numele acelei persoane este
Cainele nebun

, si cu fiecare miscare pe care
el
o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun
prieten
Korea-Dream

si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai
imbutit
corp pe care l-am vazut." Deodata,
el

se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!
el
spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun
ca esti atat de
mare
, si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la
toaleta

cu mine si
sa dansam din fund si sa vedem cum Guta se sinucide

?" Cu un zambet prostesc spui:, "
Lol...da ce prost cu medalie de locul 1
" si pleci cu ei. Cand ajungi la
toaleta
,
el
se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil.
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca
gaina stresata

te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost
un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de roxycamy Mar 10 Aug 2010, 11:21

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 362913 recunosc ca stiu jocul mai de mult..dar tot e amuzant
Intr-o zi
hard

de vara la
apa
intalnesti cea mai
rotunda
persoana de pana acum. Numele acelei persoane este
bula

, si cu fiecare miscare pe care
el
o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun
prieten
ion bre

si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai
mijlociu
corp pe care l-am vazut." Deodata,
el

se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!!
el
spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun
ca esti atat de
dragalash
, si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la
in varfu stancii

cu mine si
sa dorm

?" Cu un zambet prostesc spui:, "
no way O.O
" si pleci cu ei. Cand ajungi la
in varfu stancii
,
el
se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil.
Amandoi va sarutati pasional cand simti ca
racheta

te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost
un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.


In el scrie: "
bula
este dragostea pe care o astepti toata viata ta.
el
te va invita afara in
12


zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel
putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe
persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti
indragosti.
roxycamy
roxycamy

Mesaje : 50

http://www.anime-freaks.eu

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Hachi Vin 10 Dec 2010, 22:02

Intr-o zi urata de vara la Londra intalnesti cea mai infectat persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Mick , si cu fiecare miscare pe care el o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Tori si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai instelat corp pe care l-am vazut." Deodata, el se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! el spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de hidos , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la Jupiter cu mine si sa ascult muzica ?" Cu un zambet prostesc spui:, " WTF? " si pleci cu ei. Cand ajungi la Jupiter , el se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca o caramida te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.
In el scrie: " Mick este dragostea pe care o astepti toata viata ta. el te va invita afara in 13 zile sau chiar mai putin, dar doar daca trimiti acest link www.TestDragoste.go.ro cel putin la 10 prieteni in cateva minute. Cu cat trimiti la mai multe persoane cu atat te va invita mai repede, si amandoi va veti indragosti.



Doamne Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) 419237
Hachi
Hachi

Mesaje : 81

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Kido X Sam 11 Dec 2010, 09:45

Alta capodopera ajunge acum:
Intr-o zi OMG de vara la raionul de mezeluri intalnesti cea mai codcodaceasca persoana de pana acum. Numele acelei persoane este Tudor , si cu fiecare miscare pe care ele o face te aprinde din ce in ce mai mult. Te apropii de cel mai bun prieten Stef' si ii spui, "Uau, acesta trebui sa fie cel mai putin lucrat dar totusi dragut corp pe care l-am vazut." Deodata, ele se uita in directia ta si incepe sa vina inspre tine!!! ele spune, "Te-am observat ca te uiti la mine. Vreau doar sa iti spun ca esti atat de nebuna , si ma intrebam daca ai vrea sa mergem la varful unui mar care face prune cu mine si si ma razi pe spate ca am muuult par si nu pot singur ?" Cu un zambet prostesc spui:, " Kkt " si pleci cu ei. Cand ajungi la varful unui mar care face prune , ele se apropie de tine, si iti da cel mai fierbinte sarut posibil. Amandoi va sarutati pasional cand simti ca fundul lui Yeti te loveste in cap. Deschizi ochii si iti dai seama ca totul a fost un vis, dar gasesti un biletel langa patul tau.

In el scrie: " Tudor este dragostea pe care o astepti toata viata ta
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;) Empty Re: Ceva sa radeti...Un test aiurit de iubire, ;;)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum