Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Obiectul preferat.

+13
SilverKat
Psyhee
Dya :]
Love
Anemone
TeeChan
Insane Tenshi
Soleil.
Raluky
Kidu
Kido X
Jellyka
Alucard
17 participanți

In jos

Obiectul preferat. Empty Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Alucard Lun 21 Dec 2009, 15:04

Fiecare avem un obiect preferat al vostru care este?

Obiectul meu preferat este un lantisor primit de la verisoara mea din Grecia.Este extrem de special pentru mine deoarece imi poarta noroc.

Voi ce obiect preferat aveti?
Alucard
Alucard

Mesaje : 505

http://worldanime.forumz.ro

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Jellyka Lun 21 Dec 2009, 19:15

Pe broasca mea Gigel...Noi doi,fani FC Timisoara Obiectul preferat. 408816 (si a lu' Gigel Bucur ca tot de aia il cheama Gigel)...L-am primit anu' trecut de la Mos Craciun,desigur,e o broasca de plus si tin cel mai mult la ea.Poate pentru faptul ca-i atarnasi brelocu' cu Poli Timisoara de gat si canta "Bradulet bradut dragut.."...Ma rog...Nu vad de ce nu mi-ar placea de el^^It's my favourite frog...Sunt nebuna,mda^^"
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Kido X Joi 24 Dec 2009, 17:13

pai...obiectul meu preferat(chiar inainte de calculator si televizor) este ursul meu de plus...are un nume mai ciudat:kaulitz il am de 2 ani si dorm cu el(stiu ca pare copilaresc dar este asa de moale si este mare!)il iubesc asa de mult ma calmeaza si ma ajuta sa nu spargtelevizorul cand se baga reclama chiar in mijlocul actiunii!

care este lucrul vostru preferat?
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Kidu Vin 25 Dec 2009, 12:31

Pai obiectul meu preferat este un ursulet mic de plus alb cu un fel de hainuta prima oara a fost al sorei mele dar cand ma-m dus la gradinita mi la dat mie si il iubesc Obiectul preferat. 177435 este destu de dragut avand in vedere vechimea lui..acum e al meu numai e a lu sormea Obiectul preferat. 265985 l-a inceput nu prea ia convenit dar acum numai ii trebuie ca e mare
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Raluky Sam 09 Ian 2010, 20:55

Well...obiectele mele preferate =)
- lănţişorul meu de argint, de la bunica, extrem de vechi, cu pandantivul in formă de inimă...nu ştiu dar ma face sa ma simt bine,ma face să mă simt iubită
- leul meu de pluş, pe nume Grinch Obiectul preferat. 267547 pe care mi l-am cumpărat singură,anul trecut de Valentine's Day Obiectul preferat. 267547, (nu intrebaţi)
Raluky
Raluky

Mesaje : 81

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Soleil. Joi 14 Ian 2010, 23:09

Lucruri preferate...pai sa vedem...unul ar fi Mikidutza al meu, maimutoiul cu care am dormit ani la rand, dar care din pacate a cam ajuns cam la aceeasi varsta cu mine si a devenit obiect de muzeu pe dulap, fiindca saracutul mai putin si se dezmembra.
Si mai printre preferinteinca un urs de plus, mai mare putin, care l-am primit de ziua mea acum vreo doia ani. L-am botezat initial Fluffy, dar de cateva saptamani, defapt dinaintea de vacanta de Craciun, i-am schimbat numele in Eric, fiindca e cel mai mare urs din camera mea, si joaca rolul vampirului Eric Northman Obiectul preferat. 267547 .
Si ca sa fie si al treilea obiect, desi trebuia sa scri doar unul, este lantisorul meu, care are o cruciulita neagra cu o pietricica rosie la mijloc. Pur si simplu il ador.
Soleil.
Soleil.
Moderator

Mesaje : 331

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Insane Tenshi Sam 27 Feb 2010, 16:15

Lucrurile mele preferate : Obiectul preferat. 756177
Ursulica mea de plus -e maro si e cam cat o palma de mare.Numele ei e Yume ( vis din japoneza ) ,a botezat-o asa pentru ca doarme in fiecare noapte cu mine si nu se supara niciodata cand dimineata o mai gasesc in capatul celalalt al patului sau pe la picioarele mele .Obiectul preferat. 267547
Poza unui cineva din camera mea :-" Bine e poza lui Chrono agatata pe sifonierul meu .E pe o foaie de A3 si mereu cand ma simt suparata imi sare privirea la el si ma vrajeste ,:X de asemenea imi ureaza neata cand ma trezesc si noapte buna cand e sa adorm. Obiectul preferat. 177435
Si ar mai fi si catelusa Damy -o catelusa de plus,dalmatian e speciala pentru ca cu ajutorul ei eu am reusit sa aflu ca mos Craciun nu exista :D Obiectul preferat. 294621


Ultima editare efectuata de catre Denissu.no.Yume in Vin 18 Iun 2010, 14:58, editata de 1 ori
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de TeeChan Sam 27 Feb 2010, 18:49

Ehm...acum sa zic si eu daca tot am aterizat p'aci...
Asa,lucrurile preferate ar fi: lantisorul meu primit de la mam acum vreo 3 ani parca,are ca medalion un ingeras care pare multora ca e cruciulita da' imi tine noroc mereu.Apoi il mai am pe Domnu' Ursulet..asta e numele pe care l-a avut de la inceput da' ii schimb numele cu fiecare personaj sau personalitate care imi place,de vreo 2 luni a cam ramas numele de Lulu =] anyway e destul de mare incat pot adormi pe el si atata timp cat nu-i 'suna' mana Obiectul preferat. 267547 sper sa se duca bateria xDD.
TeeChan
TeeChan

Mesaje : 444

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Anemone Lun 01 Mar 2010, 16:41

Pai ... hai sa zic ca am si eu mai multe Laughing de exemplu:

-Mieluselul meu XD (Cioffy XD) ehh unu impaiat de plus, evident... nu pot adormi daca nu'l stiu pe perna cealalta d epe pat Obiectul preferat. 267547
-Penarul meu O_O d`oah... n'as rezista fara el nici ... 10 minute... sau macar un pix din el :]] ceva cu care sa mazganlesc in caz de plictiseala, trebuie sa am la indemana.
Carnetelul cu poezii sau strofe compuse de mine, bine ... asta chiar il am peste tot si mi'e si de folos... nu se stie cine ma pune sa fac o dedicatie nu stiu cui Laughing (am patit'o odata X__x)
-Un tricou cu Gackt si breloc personalizat de mine cu Orlanbdo Bloom, d`oah :]] mi'am pus pata pe ei de cativa ani si ehh... devin pe zii ce trece tot mai obsedata Obiectul preferat. 267547
Anemone
Anemone

Mesaje : 49

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Love Sam 06 Mar 2010, 21:41

Defapt, nu am un singur lucru preferat.Ar fi ... cam o lista intreaga.

Obiectul preferat. Da9c4a800884924960c62aceac66b2e9
-Toate maimutele mele din pat, de pe langa pat si de sub pat.Nu voi incerca sa insir aici nume, pentru ca le-am uitat pana si eu.

Obiectul preferat. 2db5ano
-Agenda pentru scoala.Pur si simplu nu ma pot desparti de ea.Nu e tocmai un lucru preferat, insa nu stiu ce m-as face daca as pierde-o sau as uita-o acasa vreodata.Pe langa faptul ca am orarul acolo, clasele de curs, orele de sedinte, zilele de intalniri cu Consiliul, numele si numerele de telefon ale profilor (Dosarele "X"), mai sunt si cateva pagini speciale unde ma zbat de la inceputul anului sa-mi notez toate perlele profesorilor si colegilor mei si ar fi cam periculos sa ajunga pe mainile cui nu trebuie.

Obiectul preferat. 2vt356q
-Stiloul meu.Nici in ruptul capului nu ma despart de el si-s moarta fara el la teste.Nu spun ca-mi poarta noroc, insa imi place cum scrie.

Obiectul preferat. Iqzrmd
-Inelele si ceasul de mana.Boala mea cu bijuteriile.

Obiectul preferat. Zswaw2
-Parfumurile mele.

Obiectul preferat. Mobile
-Telefonul mobil.

Si nu ar fi numai acestea, ci multe altele, insa putem spune ca le-am enumerat pe cele mai importante ...
Love
Love
Moderator Global

Mesaje : 334

http://marquise-des-anges.blogspot.com/

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Dya :] Mar 13 Apr 2010, 21:52

Lucrul meu preferat...Am pai telefonul meu mobil care ma ajuta sa vad ora si sa vorbesc cu ceilalti. Am o cruciulita de la o manastire pe care o port mereu la gat si zic eu e purtatoare de noroc...
Jucarii ca oricare altu/alta dar nam preferat...Stau mult in pat...A da si televizorul este ceva care e preferatul meu pentru ca la el ma uit mai bine de 20 de ore...Nu 24 ...Laughing mai trebuie si somn.
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Psyhee Mier 12 Mai 2010, 14:02

Lucrul meu preferat?Hmm...cred ca iepurasul meu de plus albastru pe care nu l-as da nimanui.Il am de cand m-am nascut si n-am de gand sa scap de el,cu toate ca e cam jerpelit,ca de,dar totusi spre deosebire de alte jucarii pe care le-am avut arata bine.
Oh si creionul meu mecanic,pe care am ajuns sa-l indragesc o.o Si sa nu uit de cruciulita neagra pe care am sterpelit-o de la bunica mea XD
Psyhee
Psyhee
Graphic Designer

Mesaje : 294

http://idioticwords.blogspot.com/

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de SilverKat Dum 23 Mai 2010, 18:40

Weh...sa vedem...unul ar fi penaru' meu plin cu tot felu' de tampenii Laughing, sunt chestii pe care nu te astepti sa le gasesti intr'un penar. AL doilea...diplomele mele Evil nu las pe nimeni sa le vada Laughing Obiectul preferat. 267547 buh...aproape. Ultimul ar fi un trandafir albastru, de ciob :X:X:X. WEh, mai am si alte maruntisuri precum creioane de la colegi, drept amintiri, nimic special.
SilverKat
SilverKat

Mesaje : 62

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Angel Mar 25 Mai 2010, 14:42

Obiectele mele preferate ar fi :-b :

- telefonu ... il iubesc, il ador :X:
- aparatu digital
- calculatorul
- tv-ul
- gentuta mea cu toate prostiile in ea
- ar mai fi si parfumu` meu din cipru < laudama-s >
- plus lantisorul meu din Japonia Obiectul preferat. 177435 Obiectul preferat. 793566 .

The end :D
Angel
Angel

Mesaje : 111

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Maya Vin 16 Iul 2010, 09:22

Bratara si inelul de la bunica
Un ursulet albastru cu care dorm
Paharul de la Coca-cola
Si calculatorul evident !!! Laughing
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de $onny Dum 12 Sept 2010, 23:02

Bun.......
1).obiectul meu preferat este un ursulet de plus albastru si pufos pe nume Amy care il am de la varsta de 8 ani.Nu as putea dormi fara ea nici in ruptul capului!
2).Inelul meu de la tata.Pur si simplu nu pot sa suport cand cineva il atinge--_--"
3).Laptopul meu evident!in vacanta de vara stateam zi si noapte pe el dar acum ca merg la scoala nu mai am atata timp Obiectul preferat. 970974
Ehhhh ar mai fi o lista lunga dar ma opresc aici sa nu cumva sa adorm pe cineva happy
$onny
$onny

Mesaje : 495

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Kido X Lun 13 Sept 2010, 13:18

Oki,am ceva obiecte noi:
Pe langa MP4(il iau peste tot,nu lipseste din geanta),TV,PC si ursuletul meu Teddy :]]
Acum este si skateboadrul meu merge cu el cam peste tot <333
Si perna mea forma de inima mare verde <33 o am de ceva timp si dorm asa de bine pe ea,nu as mai putea fara ea ^^

Copilaresc,dar asata sunt eu XD
Kido X
Kido X

Mesaje : 2478

http://www.chibi-mania.lolforum.net

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de $onny Mier 06 Oct 2010, 19:20

So....obiecte noi......
1.Penarul meu!nu pot sta fara el mai ales la scoala,deobicei desenez tot ce imi apare in fata Obiectul preferat. 851396 .
2.Planerul meu.....pe el am scrise o gramada de chestii si mai mult pe el desenez.
3.telefonul mobil.....vorbesc mai mult de doua ore pe zi..........
4.Perna mea in forma de inima,este roz inchis(singura noanta de roz care imi place)si este pufoasa,nu cred ca as putea sa dorm fara ea
$onny
$onny

Mesaje : 495

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Hachi Sam 11 Dec 2010, 10:49

Hmm...
Nu pot sa ma despart de mp4 meu.Pur si simplu nu pot.Mai ales dimineata cand merg spre scoala Obiectul preferat. 177435
Bratarile mele ... le ador. Sunt multe si colorate
Telefonul mobil... as fi moarta o zi fara el Obiectul preferat. 5745
Iepurasul meu pufos de plus.Il am de la 6 ani.Desi e mai ''uzat'' mie tot imi place
Filme... Iubesc filmele mai ales genul horror
Si elasticul de par ... nu pot sta acasa sau la ore cu parul desfacut . Cateodata nu ma pot concentra Obiectul preferat. 869308
Hachi
Hachi

Mesaje : 81

Sus In jos

Obiectul preferat. Empty Re: Obiectul preferat.

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum