Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Animalul preferat?

3 participanți

In jos

Animalul preferat? Empty Animalul preferat?

Mesaj Scris de Insane Tenshi Dum 13 Iun 2010, 21:29

Pai cu totii aveti animale pe care le apreciati sau va plac mai mult.
Ey si eu am: Imi plac multi cainii si pisicile. Nu orice pisici, ci cele care nu sunt rasfatate si sunt iubitoare si jucause.
Imi plac animalele astea pentru ca sunt dragalase, iar de la caini am invatat figura de catelus prostut cu care implor si merge uneori Animalul preferat? 362913.
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Animalul preferat? Empty Re: Animalul preferat?

Mesaj Scris de Soru 2009 Mar 15 Iun 2010, 18:59

Si eu prefer leopardul din categoria de animale salbatice, pentru puterea pe care o are si pentru aspect. Colorat in buline Animalul preferat? 362913.
Dintre cele domestice imi place cainele mai ales ciobanescul german, acela este bun si de vanatoare si de paza. Plus ca arata si a caine. Animalul preferat? 602519
In rest nu mai am idei, miar place si caii, dar nu faorte mult.
Soru 2009
Soru 2009

Mesaje : 74

Sus In jos

Animalul preferat? Empty Re: Animalul preferat?

Mesaj Scris de Kidu Mar 15 Iun 2010, 20:53

Din cele salbatice ador tirgul siberian:este alb si gratios.Imi place foarte mult cum arata cred ca ar mai fi leopardul sau tigrul simplu
Din cele domestice chiar daca nu am asa ce-va imi place mult golden retriever este animal frumos,prietenos deci numai bun pentru copii.Este pur si simplu minunat chiar daca nu am imi place mult.
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Animalul preferat? Empty Re: Animalul preferat?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum