Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Anime Sign
BUn venit pe Anime Sign!!
Anime Sign
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Care e sportul vostru preferat?

+10
Bobocel.
Jellyka
Insane Tenshi
Kidu
Angel
Raluky
Hanako-chan
candy.bar
Nywa
Irukandji
14 participanți

In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Irukandji Mar 29 Sept 2009, 08:41

Hm.... cred ca cel mai mult imi place patinajul artistic. E frumos si sa il privesti si sa il practici. Prima data am intrat pe gheata la 3 ani dar nu am lucrat niciodata cu un profesor....doar cu mama. :D deci....pot sa spun ca ma tin bine pe picioare dar nu stiu prea multe pe langa asta.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Nywa Mar 06 Oct 2009, 17:10

Sportul meu preferat este kingboxing. Il fac de 3 ani de zile, dar am facut si taijutsu, cand am avut 6 ani pana la 12 ani, dar s-a desfintat 😢 Am facut un an si ceva dans modern, dar mi-am sucit glezna si nici in ruptul capului nu am mai vrut. la 14 ani, m-am apucat de acest sport si sunt cea mai buna. Am 4 ori locul intai, pe oras si locul trei pe judet. Chiar daca fac de performanta, lenea ma cam opreste sa ma duc la concursuri. Trebuie sa se roage de mine antrenorul :P
Mai fac intreceri cu rolele de la 6 ani si sunt destul de buna. Acum 3 luni am invatat sa ma dau cu skaitul si imi place foarte mult sa ma joc carti in pauza :P
Nywa
Nywa

Mesaje : 168

http://perfectenemy.forumgratuit.ro

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de candy.bar Vin 16 Oct 2009, 19:14

Sa vedem...sporturile mele preferate. In primul rand imi place tot ceea ce tine de sport si ii felicit pe toti cei care practica sportul . Pe primul loc pentru mine este inotul ,pe care il sii practic de la 7 ani. Este foarte frumos sa inoti dupa parerea mea si ii recomand oricui sa il incerce ca metoda de destresare. In afara, de acesta imi place si basket-ul si tennis-ul si football-ul etc. Sunt o gramada de sporturi care imi plac si care le-as incerca cu prima ocazie .Care e sportul vostru preferat? 602519)
candy.bar
candy.bar

Mesaje : 27

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Hanako-chan Lun 16 Noi 2009, 18:39

Sportul meu preferat este tot inot . Eu il practic numai de vre-o doi ani , dar m-a ajutat mult . Imi place sa inot si poate ca daca nu mi-ar fi placut asa mult acest sport ma lasam de mult , dar mereu ceva ma opreste , deci cred ca o sa mai practitc ceva timp . Recunosc ca nu am cine stie ce performante (cei care fac inot stiu ca performanta nu se face in doi ani ) , dar evoluez ^^" . Este un sport foarte bun pentru sanatate si cei care vor sa se relaxeze pot sa dea o tura pana la bazin ^^"
Hanako-chan
Hanako-chan

Mesaje : 63

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Irukandji Lun 16 Noi 2009, 19:13

Si mie imi place la nebunie inotul, mai ales pe sub apa. Prima data cand am avut contact cu apa a fost la 10 luni la mare.... :D. De atunci imi place foarte mult. Inot destul de repede si ma misc destul de bine in apa insa nu am facut prea multe cursuri. am invatat sa inot din numeroasele vizite la mare si la bazin :D.... mai ales ca e aproape :D.
Irukandji
Irukandji
Administrator

Mesaje : 707

https://animesign.forumgratuit.ro

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Raluky Vin 18 Dec 2009, 14:28

Nu am un sport preferat anume...insa ma uit cu placere uneori la fotbal (yay FC Brasov ;x),tenis,polo,snooker (daca se poate numi sport ^^")
Din cand in cand...ce vorbesc? :| Din an in Paste ma dau cu rolele -_-" si de fiecare data cad XD *foarte dureros sincer >_<*
As vrea mult sa ma apuc de inot sau patinaj...(luni cred ca voi merge pt prima oara la patinoar..imi este putin frica...dar voi merge de dragul celor cu care merg :D)
Raluky
Raluky

Mesaje : 81

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Angel Dum 20 Dec 2009, 17:31

Sporturile le practic cu prietenii :

1 . Rolele , vara daca as putea pana la 12 noaptea as sta sa ma trag impreuna cu o colega [ Ade` ] si cu o colega/verisoara [ Patricia ] si cu inca 2 fete .
2 . Baschet , tot asa cu colegii in pauze .
3 . Hambal , idem 2 Care e sportul vostru preferat? 267547 ...
4 . Sincer acum , amestecatura , baschet , hambal , fotbal etc . etc . cu domnisoara de biologie , prea tare .

Cam atat ar fi Care e sportul vostru preferat? 504924
Angel
Angel

Mesaje : 111

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Kidu Vin 01 Ian 2010, 04:37

Pai in primul rand:
1.Handbalul daca mas tine mai mult de el poate as fii si eu in echipa scolii dar nah ma cam opreste lenea sa ma duc si la antrenamentele la handbal si imediat la basket >.<
2.imi place desii mai mult ma pricep la aparare cred depinde de stare..este rau ca sunt si cam pitica dar cu acest sport m-am mai inaltat putin
Kidu
Kidu

Mesaje : 311

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Insane Tenshi Mar 06 Apr 2010, 20:25

Se pare ca eu snt cea mai lenesa de pe aici :S.Avand in vedere ca parintii mei snt unii mai ''indiferenti'' si nu prea am aptitudini de sport, nu am nici unul dominant -_-". Obisnuiam sa joc fotbal, dar am renuntsat. Akum mam apucat de dans, nu stiu dak e tot un sport,dar eu il practic si mai joc volei in timpul liber..Cat despre inonat ...Laughing habar nam..Nus invidioasa pe pesti ca sa invat sa inot.. Laughing
Insane Tenshi
Insane Tenshi

Mesaje : 1203

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Jellyka Mier 07 Apr 2010, 14:48

Da...Am fost si eu la dans odata...Pe vremea mea erau alea populare.Dar am insistat sa ma duc la cele clasice ca erau vis-a-vis de scoala.Si apoi nu m-am mai dus.Imi place fotbalul,dar nu cand il joc eu ci cand joaca FC Timisoara iar cand nu da gol sar in sus(de nervi).In schimb mi-a promis tata ca ma duce la canotaj,mama mi-a promis ca la karate iar eu vreau la badminton Laughing
Jellyka
Jellyka
Moderator Global

Mesaje : 688

http://anime-universe.forumz.ro

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Bobocel. Mar 20 Apr 2010, 19:34

Sportul meu preferat este voleiul. Ma ajura chiar si atunci cand sunt nervoasa. Dau o data cu putere in minge si ma descarc.
Am practicat si dansuri dar m-am lasat ca imi era cam lene sa ma trezesc de fiecare data atat de devreme.
Am fost si la Karate ceva timpdar m'a lasat pentru ca facea prea multe fite profu. Si nu l-am mai suportat.
Bobocel.
Bobocel.

Mesaje : 493

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Soru 2009 Mar 27 Apr 2010, 20:08

Denissu O.O Ce cauti draga aici? Glumeam. Se pare ca te gasesc si eu pe un forum deci nus singurel la urma Love.
Eu acum practic si imi place fotbalul. Si asa sunt baiat. Imi placea mai demult sa inot, dar mam lasat din cauza ca a trebuit sami schimb obiceiul. Nu mai dau detalii. :-j
Deci joc des mai ales la scoala si in timpul liber.
Soru 2009
Soru 2009

Mesaje : 74

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Abigail. Lun 28 Iun 2010, 13:14

Păi iubesc handbalul, pe care îl şi practic de ceva timp. Îmi face mare plăcere şi te face mereu să vrei să fi mai bună decât fata care dă mereu "chics" :]].
Apoi, skateboardingul. Pur şi simplu iubesc să mă dau cu skateul. Nu ştiu de ce. Mă linişteşte. :]].
Abigail.
Abigail.

Mesaje : 63

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Maya Mier 28 Iul 2010, 09:42

Pai....sportul meu preferat e......nu prea practic sport.....am fost la dansuri cand eram mai mica dar pentru ca profa cu care dansam era cam tacanita am dansat in fustita in luna octombrie era asa de frig.....apoi am facut 20 de injectii si astfel mi-am terminat legaturile cu sportul.La scoala este o adevarata lupta sa joc volei nu am putut si nici nu voi putea vreodata sa joc volei....toate colegele mele pot Care e sportul vostru preferat? 309341
Maya
Maya

Mesaje : 53

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Dya :] Dum 10 Oct 2010, 20:49

Sport.. Obisnuiam sa joc handbal.. Acum joc numai in timpul liber.
Mai si dansez, fac dans de ala modern, nu oriental Daomne fereste..
Am vazut ca a aparut datul cu placa, cu skateul, as vrea sa ma apuc dar nu stiu cat de bine si de repede voi invata..
Cat despre fotbal jucam cand eram mica, si cred ca multi jucam pe atunci..^^
Dya :]
Dya :]

Mesaje : 199

Sus In jos

Care e sportul vostru preferat? Empty Re: Care e sportul vostru preferat?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum